گرن توریسمو 7 مثل شماره های قدیمی صدها ماشین خواهد داشت

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، تهیه کننده سری بازی های گرن توریسمو در جدیدترین مصاحبه خود با وب سایت Octane بیان نموده که شماره هفتم این سری قرار است بزرگ باشد. این شماره همانند بازی های قدیمی سری گرن توریسمو دامنه بسیار وسیعی از ماشین ها را در خود خواهد داشت.

گرن توریسمو 7 مثل شماره های قدیمی صدها ماشین خواهد داشت

سری بازی های گرن توریسمو از اولین بازی های مسابقه ای شبیه سازی شده به شمار می فرایند. اولین بازی این سری که برای کنسول پلی استیشن 1 منتشر شده در مقابل بازی های مسابقه ای هم دوره خود بسیار واقع گرایانه تر ساخته شده. در این بازی نسبت به زمان خود بسیاری از قوانین فیزیک به خوبی رعایت شده اند. فیزیک و واقع گرایی سری گرن توریسمو در هر شماره جدیدتر از این سری بهبود پیدا نموده و یکی از دلایل اصلی محبوبیت این سری میان بازیکنان به شمار می رود.

از سمت دیگر لیست ماشین ها و جاده های تمام نسخه های اصلی این سری بسیار عظیم هستند. بازی اول این سری با تعداد 140 ماشین کار خود را آغاز کرد که این عدد برای یک بازی روی کنسول پلی استیشن 1 عالی است. این عدد در شماره چهارم گرن توریسمو برای پلی استیشن 2 که یکی از بهترین بازی های این سری به شمار می رود به 722 ماشین رسید. نکته مهمی که باعث شده هواداران سری گرن توریسمو عاشق این بازی ها باشند توجه عمیق به جزئیات تک تک ماشین های موجود در این بازی ها است.

البته با آمدن بازی های مسابقه ای دیگر، به خصوص سری فورزا (Forza) سری گرن توریسمو وارد دوران افول خود شد. جدیدترین بازی این سری، یعنی گرن توریسمو اسپورت با وجود این که به طور کلی بازی بدی نیست اما زیر سایه بازی های سری فورزا قرار گرفته و چندان توجهی نمی بیند. چند ماه پیش شماره هفتم گرن توریسمو معرفی گردید. سازندگان این سری قصد دارند با ساخت این نسخه جدید روح تازه ای در این سری بدمند و هواداران خود را راضی نمایند.

کازونوری یامااوچی (Kazunori Yamauchi) در مصاحبه اخیر خود بیان نموده که قرار است گرن توریسمو 7، یک گرن توریسمو کامل از همه لحاظ باشد. او در مصاحبه خود بیان نموده یکی از نقاط قوت این سری همیشه نوآور بودن به حساب می آید. یامااوچی ادامه می دهد که جدیدترین بازی این سری، گرن توریسمو اسپورت با ذهنیت eSport (ورزش های الکترونیکی) بودن ساخته شد و این انتخاب برای بسیاری از هواداران قدیمی این سری عجیب به نظر آمد. البته در حال حاضر بازی گرن توریسمو اسپورت نه و نیم میلیون بازیکن دارد. این تعداد بازیکن به شکل ناگهانی کسب نشده اند و به مرور زمان، همراه با عظیمتر شدن گرن توریسمو اسپورت جذب این بازی شدند.

در ادامه مصاحبه، یامااوچی بیان می نماید که قرار است گرن توریسمو 7 بلندپروازانه ترین نسخه این سری باشد. تیم توسعه دهنده این سری با ساخت بازی گرن توریسمو اسپورت پیروز شدند تا تجربیات جدیدی کسب نمایند. قرار است المان هایی از بازی قبلی این سری مانند مسابقات قهرمانی در گرن توریسمو 7 حاضر باشند و همچنین این بازی عظمت نسخه های اولیه این سری را داشته باشد؛ یعنی صدها ماشین که تمام آن ها با جزئیات بسیار بالا ساخته شده اند در این بازی حاضر شوند. این موضوع می تواند برای هواداران قدیمی این سری نوستالژیک باشد.

با وجود این که تاریخ عرضه دقیقی نداریم، بازی گرن توریسمو 7 قرار است سال جاری عرضه گردد. این بازی به شکل انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 ساخته شده.

در ادامه می توانید تریلر معرفی بازی گرن توریسمو 7 را ببینید.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ

به "گرن توریسمو 7 مثل شماره های قدیمی صدها ماشین خواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرن توریسمو 7 مثل شماره های قدیمی صدها ماشین خواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید