اخبار و رویدادها

هشدار درباره تحرکات مشکوک آمریکا در اردوگاه الهول علیه عراق

رئیس اتحادیه علمای مسلمان در دیالی عراق درباره تحرکات مشکوک اخیر آمریکا در اردوگاه الهول و انتقال شماری از سرکرده های داعش از این اردوگاه به مقصدهای نامعلوم هشدار داد.

18 اردیبهشت 1400

افراد علامت دار به این مراکز مراجعه نمایند

خبرنگاران :با شروع خیز چهارم کرونا وزارت بهداشتی ها و متخصصان حوزه سلامت معتقدند که حالا کوچک ترین علائم و حتی علائم یک سرماخوردگی ساده را هم باید کرونا قلمداد کرد. بر این اساس باید اقدامات مراقبتی و احتیاطی را برای سلامت خود و اطرافیان مان...

15 اردیبهشت 1400

ترکیه: نشست صلح افغانستان ماه آوریل در استانبول برگزار می گردد

وزیر خارجه ترکیه با اعلام مشخص نماینده ویژه ترکیه برای افغانستان گفت که استانبول در ماه آوریل از مذاکرات صلح افغانستان میزبانی خواهد نمود.

14 اردیبهشت 1400

جهان تا پایان همه گیری کرونا راه درازی در پیش دارد!

به گزارش خبرنگاران به نقل از الجزیره، تدروس آدهانوم مدیرکل سازمان بهداشت جهانی با اشاره به اینکه نابسامانی و خشنودی از عملکرد خود در مواجهه با کووید -19 نشان می دهد که هنوز تا انتها همه گیری این بیماری ویروسی راه درازی در پیش است، تأکید کرد که با اتخاذ...

14 اردیبهشت 1400

منع تردد شبانه از ساعت 22 تا 3 بامداد اجرایی می شود

دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا ساعت آغاز منع تردد شبانه در شهرها را ساعت 22 گفت.

12 اردیبهشت 1400

قم وارد پیک جدید کرونا شد

رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: با توجه به بستری 90 بیمار مبتلا به کرونا طی یک روز در قم، این استان وارد پیک جدید کرونا شده است.

12 اردیبهشت 1400

نقی زاده: برابر سپاهان مستحق شکست نبودیم، داور نباید کعبی را اخراج می کرد

گروه استان ها- بازیکن تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: بازی بسیار خوبی را برابر تیم خوب سپاهان انجام دادیم و مستحق پیروزی در این ملاقات بودیم.

11 اردیبهشت 1400

چرا هواپیماها نباید در گرمای شدید از زمین بلند شوند؟

آیا می دانستید که هوا برای هواپیماهایی که می خواهند بلند شوند و به پرواز دربیایند می تواند خیلی گرم باشد و آنها را در این امر ناتوان کند؟ در این گزارش به شرح دلیل این اتفاق می پردازیم.

9 اردیبهشت 1400

شهادت یک مدافع سلامت دیگر در البرز

دکتر فرحناز آبنیکی، پزشک البرزی براثر ابتلا به کرونا به شهادت رسید.

8 اردیبهشت 1400

رشد 209 درصدی صدور گواهی مبدأ توسط اتاق بازرگانی تبریز در سال 99

رییس اتاق بازرگانی تبریز از رشد 209 درصدی صدور گواهی مبدا توسط اتاق تبریز برای صادرات از آذربایجان شرقی طی سال گذشته نسبت به سال 98 خبر داد.

8 اردیبهشت 1400

بازنشستگان از حقوق ها ناراضی اند ، افزایش 39 درصدی حقوق کجاست؟

به گزارش خبرنگاران، رئیس سازمان تامین اجتماعی اعلام نموده که با اعمال طرح متناسب سازی حقوق بازنشستگان این سازمان با بازنشستگان لشگری و کشوری، حقوق بازنشسته ای که حداقلی بگیر بوده، 30 سال خدمت نموده و همسر و دو فرزند دارد حدود چهار میلیون و 300 هزار تومان...

7 اردیبهشت 1400

خبرنگاران آغاز مرحله سوم پویش هرهفته-الف-ب-ایران وزارت نیرو از هفته آینده

تهران- خبرنگاران- وزیر نیرو با اشاره به جزئیات پروژه های پویش هرهفته-الف-ب-ایران در سال 1400، از آغاز این پویش در هفته آینده خبر داد.

4 اردیبهشت 1400

آمریکا: در مذاکرات غیرمستقیم با ایران شرکت می کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا برنامه ها برای مذاکرات غیرمستقیم هسته ای با ایران را تائید کرد.

4 اردیبهشت 1400

امضای قرارداد فدراسیون فوتبال با هواپیمایی کیش ایر خبرنگاران

هواپیمای اختصاصی کیش ایر تا انتها مرحله مقدماتی در اختیار تیم ملی فوتبال خواهد بود.

3 اردیبهشت 1400

بیست سال برای نوشتن بیوگرافی فیلیپ راث رمان نویس آمریکایی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ای بی سی، فیلیپ راث نویسنده معاصر کشور آمریکا در بین محافل ادبی این کشور به عنوان یکی از بزرگترین نویسندگان ادبیات نیم قرن گذشته محسوب می گردد. نویسنده کتاب های مشهوری مثل زنگار بشر، یکی مثل همه و ننگ بشری دارای زندگی پرفراز...

2 اردیبهشت 1400

پیروزی پرگل شهر خودرو در بازی تدارکاتی

تیم فوتبال شهرخودرو خراسان در دیداری محبت آمیز مقابل تیم پاس مشهد به فزونی رسید.

1 اردیبهشت 1400

استاد دانشگاه فردوسی مشهد درگذشت

به گزارش خبرنگاران در خراسان رضوی، دکتر شمس الدین ناظمى، عضو هیات علمى گروه مدیریت دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد، 4 فروردین ماه 1400 چشم از جهان فروبست.

31 فروردین 1400

شمار قربانیان کرونا در ایتالیا از مرز 100 هزار نفر گذشت خبرنگاران

ایتالیا روز دوشنبه ضمن ارائه آمار روزانه تعداد مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا اعلام نمود که شمار قربانیان بیماری کووید19 در این کشور از مرز 100 هزار نفر گذشته است.

30 فروردین 1400

بهترین زمان حمام رفتن چه موقعی است؟ ، بهترین زمان دوش دریافت

بهترین زمان حمام کردن/ استحمام؛ بسیاری از افراد از بهترین زمان برای دوش دریافت آگاهی ندارند، بعضی تصور می کنند بهترین زمان آن ابتدای صبح است و بعضی دیگر انتهای شب و قبل از خواب را بهترین زمان آن می دانند. توصیه ها در این زمینه نیز متفاوت است. اما بهترین...

29 فروردین 1400

آرمان رمضانی نیم فصل اول پرسپولیس - نیم فصل دوم استقلال خبرنگاران

مهاجم پرسپولیسی ها در نیم فصل اول و استقلالی ها در نیم فصل دوم لیگ بیستم را می توان ویژه ترین بازیکنی دانست که بین دو تیم عظیم پایتخت جا به جا شد.

28 فروردین 1400
تعداد: (840)