خاتمه سکوت گریزمان درباره واقعیت رابطه اش با مسی

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، به گزارش نشریه اسپورت، درباره رابطه آنتوان گریزمان و لیونل مسی دو مهاجم تیم فوتبال بارسلونا همیشه برآورد هایی وجود داشته از جمله اینکه مسی از اولین روز ورود هم تیمی فرانسوی اش به نوکمپ او را تحویل نمی گیرد و در رختکن هم با او رابطه سردی دارد. اگرچه در آن روز های اول دو طرف از قبول این موضوع امتناع می کردند و حاضر به اعتراف به این موضوع نبودند، اما از نوع رابطه آن ها که البته بعد ها به مراتب بهتر شد، حدس یکسری مسائل امکان پذیر بود.

خاتمه سکوت گریزمان درباره واقعیت رابطه اش با مسی

اکنون بعد از نزدیک به یک سال و نیم گریزمان درباره واقعیت هایی که رابطه اش با مسی داشت شفاف سازی نموده است. او در مصاحبه با با برنامه اونیورسو والدانو در شبکه مویستار اسپانیا گفت: در حالی به بارسلونا آمدم که سال قبل از آن پیشنهاد این تیم را رد نموده بودم. خب امکان داشت که در رختکن تیم یکسری حرف و حدیث ها وجود داشته باشد، همینطور از سوی وبلاگ اخبار تصویری، طرفداران و به همین دلیل زمانی که به بارسلونا آمدم سعی کردم که از تمامی اعضای تیم عذرخواهی کنم. اگر افرادی از تصمیم من برای رد پیشنهاد بارسلونا در نوبت اول ناراحت شدند من از آن ها عذرمی خواهم همانطور که این کار را در خصوص تمام اعضای تیم انجام دادم.

گریزمان ادامه داد: من زمانی که به بارسلونا آمدم با مسی صحبت کردم و او به من گفت وقتی اولین بار پیشنهاد بارسلونا را رد کردم به شدت از دست من ناراحت شده بود، چون او در مصاحبه با رسانه ها به صورت علنی گفته بود که دوست دارد من به بارسلونا بروم و در نهایت من پاسخ منفی داده بودم. با این حال او گفت که تا پای جان حامی من خواهد بود، چون الان دیگر هم تیمی هستیم و این هم دقیقاً همان چیزی بوده که من در هر روز حضورم در بارسلونا احساس نموده ام و متوجه اش بوده ام.

مسی می داند که من برای او احترام فراوانی قائل هستم، از او چیز های زیادی یاد می گیرم و به او به چشم یک الگو نگاه می کنم. به مسی گفتم با اینکه دوست ندارم درباره این مسائل به صورت علنی حرف بزنم این کار را خواهم کرد، چون می خواهم همه چیز شفاف باشد. تنها چیزی که من احتیاج دارم کمی حمایت و یاری اطرافیانم، طرفداران، باشگاه، مربی و هم تیمی هایم است، اینکه مردم با من مهربانانه تر رفتار نمایند. همچنین از وبلاگ اخبار تصویری می خواهم که اینقدر به من چوب نزنند و بگذارند کمی آرام باشم.

مهاجم فرانسوی بارسلونا ادامه داد: همواره یک مسئله ای در خصوص من هست. اگر در خصوص رابطه ام با مسی نباشد، درباره این است که می خواهم از بارسلونا بروم، اینکه در ژانویه از بارسا جدا خواهم شد، چون می خواهند که مرا بفروشند. هر روز صبح که از خواب بیدار می شوم این چیز ها را می خوانم. امیدوارم که بعد از این مصاحبه ببینم که شرایط تغییر نموده است و همه چیز در خصوص من آرامتر می گردد.

یکی از دردسر های عظیم گریزمان در بارسلونا اظهارات اخیر مدیربرنامه سابق و دایی او درباره نقش لیونل مسی در اُفت محسوس عملکرد مهاجم فرانسوی در نوکمپ بوده است که اتفاقاً واکنش تند مسی را هم در پی داشت. گریزمان، اما تأکید کرد که هیچ رابطه ای با او ندارد و صحبت هایی که نموده از جانب خودش بوده است.

گریزمان اضافه نمود: من با اریک (اولاتس) مدت هاست که ارتباطی ندارم. در واقع از زمان ازدواجم (2017). او حتی به مراسم عروسی مان هم نیامد و این موضوع خیلی مرا ناراحت کرد. او الان دیگر مدیربرنامه های من نیست و هیچ ارتباطی با هم نداریم، چون نه با هم حرف می زنیم و نه هیچکدام از اطرافیان من با او حرف می زند، حتی خواهرم که الان مدیربرنامه های من است هم با او حرف نمی زند. او هم مانند هر فرد دیگری که نظرش را می گوید، اظهارنظر نموده است و البته با حرف هایش می تواند ضربات عظیمی هم بزند. حرف های او می تواند در رختکن تیم و در رابطه من با لئو شک و تردید ایجاد کند.

ستاره سابق اتلتیکومادرید در خاتمه گفت: در خصوص حرف های اخیر دایی ام هم باید بگویم که او نمی داند در دنیای فوتبال چه می گذرد. اینجا یک خبرنگار به شما نزدیک می گردد و چند ساعت با شما وقت می گذراند و اینطور نشان می دهد که دوست شماست، اما در واقعیت تنها چیزی که او از ارتباط برقرار کردن با شما می خواهد این است که حرفی از زیر زبان تان بکشد و آن را خبر کند. من به مسی گفتم که حرف هایی دایی ام تماماً از جانب خودش بوده است و من هیچ نقشی در آن نداشته ام. من چند سال است که با دایی ام ارتباط ندارم و حتی او را در فهرست مخاطبانم در واتساپ هم ندارم. عملاً من با او هیچ رابطه ای ندارم، چون از 14 سالگی به بعد دیگر او را ندیده ام.

منبع: فرارو

به "خاتمه سکوت گریزمان درباره واقعیت رابطه اش با مسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه سکوت گریزمان درباره واقعیت رابطه اش با مسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید