شمشیربازی قهرمانی آسیا، حذف تک نماینده فلوره مردان، صعود بانوان سابر به جدول 32 نفره

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا از امرور به میزبانی توکیو ژاپن و در هر سه اسلحه سابر، فلوره و اپه مردان و بانوان شروع شد.

شمشیربازی قهرمانی آسیا، حذف تک نماینده فلوره مردان، صعود بانوان سابر به جدول 32 نفره

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ اخبار تصویری، مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا از امرور پنجشنبه به میزبانی توکیو ژاپن و در هر سه اسلحه سابر، فلوره و اپه مردان و بانوان شروع شد و تا 28 خرداد ماه ادامه دارد. این رقابت ها در هر دو بخش انفرادی و تیمی برگزار می گردد.

مسابقات قهرمانی آسیا در کنار مسابقات قهرمانی دنیا از ضریب امتیاز بالایی برخوردار است و در جهت کسب سهمیه المپیک 2020 دارای اهمیت زیادی است.

در روز نخست این مسابقات رقابت های انفرادی فلوره مردان و سابر زنان برگزار گردید که در خاتمه مرحله مقدماتی فلوره مردان هادی رضوی نیا، تنها نماینده کشورمان در این بخش با 2 پیروزی برابر چین تایپه و استرالیا و شکست برابر نمایندگان کره جنوبی، ژاپن، فیلیپین و سنگاپور راهی دور حذفی شد. وی در نخستین دیدار در دور حذفی 15 بر 13 برابر نماینده قطر بازنده شد و از دور مسابقات کنار رفت.

در خاتمه دور مقدماتی سابر دختران نیز نتایج زیر به دست آمد.

فائزه رفیعی با پیروزی برابر فیلیپین، استرالیا، ویتنام و برونئی و شکست برابر چین و هنگ کنگ راهی دور بعد شد. کیانا باقرزاده4 پیروزی برابر ازبکستان، سنگاپور، برونئی و کره جنوبی یک شکست برابر ژاپن به دست آورد. نجمه سازنچیان چین تایپه، هند و تایلند را از پیش رو برداشت و برابر سنگاپور و ژاپن بازنده شد.

پریماه برزگر برابر نمایندگان سنگاپور و برونئی پیروز شد و مغلوب شمشیربازان هند، چین و قزاقستان شد. در دور نخست جدول حذفی سازنجیان 15 بر 5 نماینده هند را شکست داد و حریف سابریست کره ای شد. پریماه بزرگر 15 بر 5 برابر نماینده قزاقستان بازنده شد،

فائزه رفیعی و باقرزاده در دور اول استراحت دارند. آنها در جدول 32 نفره با نماینده ژاپن و قزاقستان رو به رو می شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شمشیربازی قهرمانی آسیا، حذف تک نماینده فلوره مردان، صعود بانوان سابر به جدول 32 نفره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمشیربازی قهرمانی آسیا، حذف تک نماینده فلوره مردان، صعود بانوان سابر به جدول 32 نفره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید