تیراندازی در شیکاگو 3 زخمی بر جا گذاشت

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، بر اثر تیر اندازی در شهر شیکاگو واقع در ایالت ایلینوی سه نفر زخمی شدند که حال دو نفر از آنان وخیم گزارش شده است.

تیراندازی در شیکاگو 3 زخمی بر جا گذاشت

به گزارش گروه حوادث وبلاگ اخبار تصویری از فارس، شهر شیکاگوی آمریکا واقع در ایالت ایلینوی که همواره شاهد خشونت های مسلحانه است، اوایل صبح امروز، یکشنبه (به وقت محلی) شاهد یک حادثه تیر اندازی دیگر بود که بر اثر آن 3 زن زخمی شدند. حال دو نفر از آنان وخیم گزارش شده است.

روزنامه شیکاگو سان تایمز شهر شیکاگو نوشت، در این حادثه که حدوداً ساعت 1 و نیم بامداد در غرب این شهر رخ داد این سه زن در یک اتومبیل پارک شده نشسته بودند که ناگهان فردی با اتومبیل در حال حرکت، به سمت آنان شلیک کرد.

پلیس شیکاگو گفته یکی از این زنان که 25 سال سن داشته از ناحیه صورت و دیگری که 22 سال سن داشت نیز از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته اند. این دو زن که شرایط سلامتی آنان وخیم گزارش شده فوراً بعد از حادثه به بیمارستان منتقل شدند.

پلیس همچنین گفته زن دیگری که 20 سال سن داشت جراحت های سطحی دیده با این وجود او نیز به بیمارستان منتقل شده است.

پلیس شیکاگو هنوز فردی را در رابطه با این حادثه دستگیر نکرده است.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز خشونت های مسلحانه در سراسر این کشور منجر می شود که برخی نیز جان خود را از دست می دهند اما لابی سلاح در این کشور به اندازه ای قدرتمند است که کنگره آمریکا نیز اقدامی برای محدود کردن حمل سلاح صورت نداده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "تیراندازی در شیکاگو 3 زخمی بر جا گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیراندازی در شیکاگو 3 زخمی بر جا گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید