بررسی ویژگی زنان پیروز درروز خوش تلویزیون

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، برنامه روز خوش با مهمانان و موضوعات مختلف ازجمله ویژگی زنان پیروز میزبان مخاطبان شبکه جام جم خواهد بود.

بررسی ویژگی زنان پیروز درروز خوش تلویزیون

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرکزاری وبلاگ اخبار تصویری از روابط عمومی برنامه روز خوش، برنامهروز خوش 20 شهریور ماه با مهمانان و موضوعات مختلف ازجمله ویژگی زنان پیروز، ادبیات عاشورایی ومدیریت اقتصادی خانواده در دوران کرونا میزبان مخاطبان شبکه جام جم خواهد بود.

باران نیکراه دانشجوی دکترای فیزیک اتمی، مولکولی ،مخترع و گوینده پنجشنبه20شهریورماه ویژگی زنان پیروز را بررسی می کند.

در بخشی دیگر دکتر اصغر علی کرمی کارشناس ادبیات به موضوع ادبیات عاشورایی می پردازد.

همچنین مجید آرین زادگان کارشناس مدیریت منابع انسانی، در این برنامه ازمدیریت اقتصادی خانواده در دوران کرونا سخن می گوید.

خوش گشت این هفته به موزه بانک می رود و آیتمخوش مزه پنبر سوخاری را به مخاطبان آموزش می دهد. کتاب زن در تعذیه و سوگواری بوشهر نیز در بخش خوش قلم به دوستداران کتاب و کتابخوانی معرفی می شود.

برنامه روز خوش با نگاه به زندگی از منظر سبک زندگی ایرانی - اسلامی با اجرای محمدامین نبی اللهی و مریم ماهور تلاش می کند صبحگاه ایرانی - اسلامی را به نمایش بگذارد. علاوه بر این، در این برنامه اطلاعات، اخبارو رویدادهای امیدبخش به ویژه نمایش پیشرفت های غرورانگیز ایرانیان توسط مهدی آقابیگی به سمع و نظر مخاطبان می رسد.

مجله صبحگاهی روز خوش از دوشنبه تا جمعه ساعت 9 صبح به وقت تهران به تهیه کنندگی حسین علیاری از شبکه جهانی جام جم پخش می شود.

4104/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "بررسی ویژگی زنان پیروز درروز خوش تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی ویژگی زنان پیروز درروز خوش تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید