برد مقتدرانه تیم هفت نفره در فینال

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، این مسابقات در جزیره کیش برگزار گردید و دو تیم فینالیست یعنی ایران و استرالیا به مسابقات جهانی صعود کردند.

برد مقتدرانه تیم هفت نفره در فینال

قهرمانی تیم فوتبال 7 نفره

در انتها رقابت های فوتبال هفت نفره قهرمانی آسیا- اقیانوسیه در جزیره کیش، تیم های ایران و استرالیا برابر هم به میدان رفتند که در انتها تیم ایران، با نتیجه 7 بر صفر به برتری رسید.ایران پیش از این مقابل تایلند، اردن و کره جنوبی به برتری رسیده بود.

علی روزبهانی سرمربی تیم 7 نفره ایران بعد از این قهرمانی گفت:از عملکرد تیم رضایت دارم و باید بگویم با شایستگی تمام به عنوان قهرمانی رسیدیم.برگزاری این دیدارها به ارتقای سطح فنی بازیکنان ایران یاری می نماید. هرچقدر بازیکنان بیشتر با تیم های خارجی تنه به تنه شوند در نهایت میزان آمادگی آنها بالاتر می رود.

روزبهانی ادامه داد: ما به دنبال پوست اندازی هستیم و در این رقابت ها به بازیکنان جوان خود اعتماد کردیم. برای حضور در این مسابقات شش اردو برگزار کردیم و خوشحالم که با قهرمانی به کار خود انتها دادیم.

وی گفت: استرالیا نسبت به سه تیم دیگر خیلی قوی تر بود اما سطح فوتبال ما بسیار بالاتر از آسیا و اقیانوسیه است.

سرمربی تیم فوتبال هفت نفره در انتها در خصوص آماده سازی برای حضور در رقابت های قهرمانی دنیا گفت:ما تقاضا نموده ایم که قبل از عید یا در ابتدای سال آینده اردوی مشترکی با تیم هلند برگزار کنیم که امیدواریم برگزاری این اردو عملی گردد.

لازم به ذکر است این مسابقات در جزیره کیش برگزار گردید و دو تیم فینالیست به مسابقات دنیای صعود کردند.

3-220

منبع: ایران ورزشی

به "برد مقتدرانه تیم هفت نفره در فینال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برد مقتدرانه تیم هفت نفره در فینال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید