اخبار سیاسی

افراد علامت دار به این مراکز مراجعه نمایند

خبرنگاران :با شروع خیز چهارم کرونا وزارت بهداشتی ها و متخصصان حوزه سلامت معتقدند که حالا کوچک ترین علائم و حتی علائم یک سرماخوردگی ساده را هم باید کرونا قلمداد کرد. بر این اساس باید اقدامات مراقبتی و احتیاطی را برای سلامت خود و اطرافیان مان...

15 اردیبهشت 1400

ترکیه: نشست صلح افغانستان ماه آوریل در استانبول برگزار می گردد

وزیر خارجه ترکیه با اعلام مشخص نماینده ویژه ترکیه برای افغانستان گفت که استانبول در ماه آوریل از مذاکرات صلح افغانستان میزبانی خواهد نمود.

14 اردیبهشت 1400

رشد 209 درصدی صدور گواهی مبدأ توسط اتاق بازرگانی تبریز در سال 99

رییس اتاق بازرگانی تبریز از رشد 209 درصدی صدور گواهی مبدا توسط اتاق تبریز برای صادرات از آذربایجان شرقی طی سال گذشته نسبت به سال 98 خبر داد.

8 اردیبهشت 1400

خبرنگاران آغاز مرحله سوم پویش هرهفته-الف-ب-ایران وزارت نیرو از هفته آینده

تهران- خبرنگاران- وزیر نیرو با اشاره به جزئیات پروژه های پویش هرهفته-الف-ب-ایران در سال 1400، از آغاز این پویش در هفته آینده خبر داد.

4 اردیبهشت 1400

آمریکا: در مذاکرات غیرمستقیم با ایران شرکت می کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا برنامه ها برای مذاکرات غیرمستقیم هسته ای با ایران را تائید کرد.

4 اردیبهشت 1400

شمار قربانیان کرونا در ایتالیا از مرز 100 هزار نفر گذشت خبرنگاران

ایتالیا روز دوشنبه ضمن ارائه آمار روزانه تعداد مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا اعلام نمود که شمار قربانیان بیماری کووید19 در این کشور از مرز 100 هزار نفر گذشته است.

30 فروردین 1400

ائتلاف سعودی به تجاوز و محاصره خاتمه دهد تا جنگ متوقف شود

به گزارش خبرنگاران، یک عضو شورای عالی سیاسی یمن توقف جنگ و محاصره از سوی ائتلاف متجاوز سعودی را خواستار شد.

22 فروردین 1400

حاجی میرزایی: مدرسه یک سازوکار برای ساماندهی ارتباطات انسان هاست

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش تاکید نمود مدرسه یک بنای معماری نیست بلکه معماری شخصیت و هویت بچه ها و نوجوانان را انجام می دهد مدرسه یک سازه نیست مدرسه یک سازوکار برای ساماندهی ارتباطات انسان هاست.

20 فروردین 1400

وزیر ارتباطات: ارایه بسته های اینترنت شبانه از سر گرفته می گردد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: عرضه بسته های اینترنت شبانه توسط اپراتور های تلفن همراه که با ابلاغ مراجع فرهنگی متوقف شده بود، دوباره از سر گرفته می گردد.

18 فروردین 1400

تامین امنیت غذایی به معیشت مردم گره خورده است

تهران (پانا) - در هفتیمن همایش تجلیل از مدیران برتر جهادی که در سالن اجلاس خبرگان برگزار گشت، علیرضا بزرگی به عنوان مدیر برتر جهادی در بخش امنیت غذایی کشور انتخاب شد.

17 فروردین 1400

آمریکا حمایت خود از اوکراین را گسترش می دهد

وزیر امور خارجه آمریکا وعده داد که واشنگتن میخواهد حمایت خود از اوکراین در عرصه امنیتی و اقتصادی و همچنین تقویت دموکراسی و مبارزه با فساد اقتصادی در این کشور را افزایش دهد.

15 فروردین 1400

آخرین اخبار انتخاباتی و حال و هوای این روزهای اردوگاه اصولگرایان در آستانه انتخابات 1400

خبرگزاری خبرنگاران- انتخابات 1400 در جریان اصولگرایی متفاوت با احزاب اصلاح طلب ادامه دارد، بزرگان این جبهه در کوشش بوده و هستند تا با کمترین هزینه نامزد خود را برای انتخاب به افکار عمومی معرفی نمایند ولی هنوز این اجماع شکل نگرفته است.

15 فروردین 1400

خبرنگاران عزیزی خادم: خواهان استفاده از ظرفیت های دیپلماسی در فوتبال هستیم

تهران- خبرنگاران- رییس فدراسیون فوتبال ایران در دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان، در خصوص دیپلماسی فعال در حوزه فوتبال و شرایط سخت دوران تحریم بحث و تبادل نظر کرد.

14 فروردین 1400

برگزاری نشست بررسی حقوقی صیانت از حقوق بچه ها و نوجوانان در فضای مجازی خبرنگاران

نشست بررسی حقوقی صیانت از حقوق بچه ها و نوجوانان در فضای مجازی در پژوهشگاه قوه قضاییه با حضور نمایندگانی از ساترا، فعالان حوزه کودک و تدوین کنندگان سند صیانت از حقوق کودک شورای عالی فضای مجازی برگزار شد.

13 فروردین 1400

مدرس دانشگاه ایلام به عنوان مرغدار نمونه واحد گوشتی کشور معرفی گردید خبرنگاران

مدرس دانشگاه ایلام از سوی وزارت جهاد کشاورزی به عنوان مرغدار نمونه واحد گوشتی کشور معرفی گردید.

9 فروردین 1400

اعتراف انگلیس به بدهکاری 400 میلیون پوندی به ایران

تهران (پانا) - معاون سابق وزیر امور خارجه انگلیس درباره بدهی 400 میلیون پوندی کشورش به ایران گفت ما اعتراف می کنیم که این پول متعلق به ایران است و باید به این کشور پرداخت گردد. اما پیچیدگی کلیدی کار در این است که ایران مشمول تحریم های پیچیده ای است و چگونگی...

7 فروردین 1400

کمالوندی: نشست ایران و آژانس در سطح معاون مدیرکل خواهد بود

سخنگوی سازمان انرژی اتمی نشست اوایل آوریل ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی را در راستای تعاملات فنی دو طرف و در چارچوب موضوعات پادمانی برشمرد و گفت که این نشست در سطح معاون مدیرکل برگزار خواهد شد.

5 فروردین 1400

خبرنگاران عزیزی خادم: فدراسیونی تعاملی خواهیم داشت؛ فوتبال یک بنگاه مالی است

تهران- خبرنگاران- نامزد تصدی ریاست فدراسیون فوتبال با بیان اینکه در صورت پیروزی در انتخابات فدراسیون فوتبال، با تعامل کار را در فدراسیون جدید پیش خواهد برد، گفت: اگر شرایط فوتبال روز ما خوب باشد حال مردم هم خوب خواهد بود.

5 فروردین 1400

ارزیابی اطلاعاتی مربوط به ایران را صریح ارائه خواهم داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از یو اس ای تودی، ویلیام برنز گزینه پیشنهادی رییس جمهوری ایالات متحده برای ریاست آژانس مرکزی اطلاعات، موسوم به سی آی ای یا سیا، گفت در صورت تایید، متعهد خواهد بود ارزیابی اطلاعاتی مربوط به ایران را صریحاً در اختیار مقامات بگذارد.

3 فروردین 1400

جریمه 200 هزار تومانی در انتظار متخلفان تردد شبانه در خراسان جنوبی

خبرنگاران/خراسان جنوبی رییس پلیس هدایت و رانندگی خراسان جنوبی گفت: براساس مصوبه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا از شنبه هفته آینده منع تردد در تمام شهرهای خراسان جنوبی حتی شهرهای آبی از ساعت 21 تا 3 بامداد اعلام شد.

29 اسفند 1399
تعداد: (226)