100درصد اظهارنامه های مالیاتی الکترونیکی گشت

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، رضا باقری اصل با بیان اینکه برای رشد اقتصاد در فضای ICT باید مطالبه گر باشیم، گفت: فناوری اطلاعات و ارتباطات یکی از حوزه های امیدبخش در کشور به شمار می رود.

100درصد اظهارنامه های مالیاتی الکترونیکی گشت

وی با اشاره به رگشت رتبه توسعه دولت الکترونیک در کشور، اضافه نمود: باید توجه داشت که سنجش این رگشت توسط داوران بین المللی صورت می گیرد به طوری که ما مرجع هایی را در اختیار داوران قرارمی دهیم و آنها این شاخص ها را با مدل های خود تطبیق می دهند. البته روش های ارزیابی شاخص های جهانی توسعه دولت الکترونیک، در دوره های مختلف متفاوت است به طوری که اگر همین داده ها را در دوره بعد ارائه دهیم مورد قبول واقع نمی گردد.

عضو هیات عامل سازمان فناوری از الکترونیکی گشتن 100 درصد اظهارنامه های مالیاتی در راستای ارائه یکی از خدمات دولت الکترونیک در کشور اطلاع داد و اعلام نمود: در حال حاضر مرحله رسیدگی و دادرسی مالیات ها هنوز الکترونیکی نگشته اما در کوشش هستیم تا مالیات نقل و انتقال املاک و بیمه را نیز به صورت الکترونیکی انجام دهیم.

باقری اصل با بیان اینکه الکترونیکی گشتن خدمات به حوزه سلامت نیز رسیده است، اظهار کرد: در دیدار وزیر ارتباطات با مسئولان سازمان تامین اجتماعی، موضوع استحقاق درمان معین گشت و از بین 606 بیمارستان وزارت بهداشت 583 بیمارستان مشمول استحقاق درمان گشتند.

منبع: mehrnews.com

به "100درصد اظهارنامه های مالیاتی الکترونیکی گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "100درصد اظهارنامه های مالیاتی الکترونیکی گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید