گواردیولا: شرایط ما برابر برایتون سخت است، یه اتفاق سرنوشت لیگ را تغییر می دهد

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، سرمربی سیتی تیمش را برای هر شرایطی در دیدار پایانی لیگ برتر آماده کرده اما می داند که یک اشتباه از بازیکنانش یا داور مسابقه می تواند قهرمان این فصل را عوض کند.

گواردیولا: شرایط ما برابر برایتون سخت است، یه اتفاق سرنوشت لیگ را تغییر می دهد

گواردیولا: شرایط ما برابر برایتون سخت است، یه اتفاق سرنوشت لیگ را تغییر می دهد

پیروزی در دیدار یکشنبه برابر برایتون به منزله دومین قهرمانی متوالی سیتیزن ها در کورسی نفسگیر برابر لیورپول خواهد بود. گواردیولا مدعی شد هر اتفاقی ممکن است در دیدار مقابل برایتون رخ دهد و تمام تمرکز تیمش تنها باید روی کسب برتری در این دیدار تعیین کننده باشد.

سرمربی منچسترسیتی درباره دیدار برابر برایتون گفت: صادقانه نمی دانم. اگر بتوانیم گل اول را به ثمر برسانیم، خرسند خواهم شد اما برایتون را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد و می دانیم که آنها چگونه دفاع می کنند. من می دانم شرایط سخت است اما ما باید فقط بر روی بازی تمرکز کنیم.

وی ادامه داد: ممکن است برایتون مثل بسیاری از دیدارها نمایشی مبتنی بر ضدحملات و تلاش برای استفاده از ضربات ایستگاهی ارائه دهد و یا شاید در خانه هجومی تر بازی کند، اما سیتی برای هر دو سبک بازی آماده است. هر اتفاقی می تواند در بازی فوتبال رخ دهد و یک اشتباه از طرف ما و یا یک عملکرد فوق العاده از حریف، یک اشتباه از داور می تواند رقم زننده قهرمان این فصل باشد و به همین دلیل ما باید در تمام جنبه هایی که در این سه سال گذشته با آن کار می کنیم دقیق تر باشیم و سعی کنیم در دیدار مقابل برایتون پیروز شویم.

گواردیولا درباره شرایط مصدومان تیمش افزود: کوین دی بروین در دو روز گذشته در بخشی از تمرینات حضور داشته و می تواند در دیدار برابر برایتون حضور داشته باشد اما فرناندینیو از لیست ما خارج است.

منبع: ایران ورزشی

به "گواردیولا: شرایط ما برابر برایتون سخت است، یه اتفاق سرنوشت لیگ را تغییر می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گواردیولا: شرایط ما برابر برایتون سخت است، یه اتفاق سرنوشت لیگ را تغییر می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید