کاشیما چگونه بازی را در دست گرفت؟

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، بازی رفت فینال با مالکیت توپ پرسپولیس شروع شد اما در ادامه حریف ژاپنی بازی را در دست گرفت و در آخر نیز مالکیت توپ 56-44 به سود کاشیما به ثبت رسید.

کاشیما چگونه بازی را در دست گرفت؟

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری ، بازی رفت فینال با مالکیت توپ پرسپولیس شروع شد اما در ادامه حریف ژاپنی بازی را در دست گرفت و در آخر نیز مالکیت توپ 56-44 به سود کاشیما به ثبت رسید. جالب اینکه در 5 دقیقه ابتدایی بازی مالکیت توپ 63.4% در مقابل 36.6% به نفع تیم پرسپولیس بود که اگر بازی را دیده باشید، این آمار آنقدرها هم عجیب و غریب به نظرتان نمی رسد.

در نزدیکی های دقیقه 15 بازی مالکیت توپ شاگردان برانکو کاهش یافت و به 51-49 رسید. هر چند پرسپولیس همچنان مالک توپ و میدان بود. در ادامه یعنی از دقیقه 15 تا 30 این شاگردان گو ایوا بودند که توانستند مالکیت توپ را به دست بگیرند و چند بار هم روی دروازه پرسپولیس خطرساز شدند که البته هیچ یک از موقعیت هایشان به اندازه ضربه دقیقه 4 علی علیپور خطرناک نبود. در واقع آنها در این نیمه موقعیت جدی نداشتند.

در سرانجام نیمه اول مالکیت توپ 56 درصد در مقابل 44 درصد به نفع تیم ژاپنی به ثبت رسید اما همچون تمام دقایق پیش از آن، بیشتر زمان مسابقه در میانه میدان سپری شده بود. همچنین تیم کاشیما آنتلرز 58.7 درصد حملات خود را از سمت راست انجام داده بود. حال آنکه شاگردان برانکو از چپ و راست به یک اندازه حمله کردند اما نتیجه ای که رقم خورد، چیزی نبود که آنها بخاطرش به ژاپن رفته بودند.

2 – 220

منبع: ایران ورزشی

به "کاشیما چگونه بازی را در دست گرفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاشیما چگونه بازی را در دست گرفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید