کارخانه ای که مشتریانش را تعمیرکار گوشی می نماید

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، یکی از تولیدنمایندگان آمریکایی گوشی هوشمند با همکاری یک سایت تخصصی تعمیر دستگاه های دیجیتالی از این پس به مشتریانش این امکان را می دهد که خودشان گوشی شان را تعمیر نمایند.

کارخانه ای که مشتریانش را تعمیرکار گوشی می نماید

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری و به نقل از انگجت، بسیاری از شرکت های فناوری در هنگام مراجعه مشتریان، از تعمیراتی که توسط تعمیرکارهای غیر رسمی اجرا شده شکایت دارند، اما موتورولا اینطور نیست. این شرکت شما را تشویق می نماید که دستگاه خود را خودتان تعمیر کنید.

موتورولا تحت برند تجاری لنوو(Lenovo) به اولین سازنده تلفن همراه تبدیل شده است که قطعات خود را در سایت iFixit ارائه می دهد و اکنون کیت رسمی تعمیرات خود را در این سایت به فروش می رساند.

به عنوان مثال اگر شما احتیاج به تعویض صفحه نمایش گوشی Moto Z Play خود یا جایگزینی یک باتری جدید در گوشی Droid Turbo2 داشته باشید، می توانید تمام قطعات و ابزار مورد احتیاج برای انجام آن را در خانه داشته باشید.

هزینه بسته های مخصوص تعمیرات بسته به نوع گوشی و نحوه تعمیر، متفاوت است و از 35 دلار برای باتری گوشی Moto X آغاز می گردد و تا 200 دلار برای تعویض صفحه نمایش گوشی Droid Turbo 2 و Moto Z Force می رسد.

این راه چاره به منظور جلوگیری از سپردن دستگاه های خراب به تعمیرگاه های غیر رسمی ارائه شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کارخانه ای که مشتریانش را تعمیرکار گوشی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارخانه ای که مشتریانش را تعمیرکار گوشی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید