پیشگیری از تصادفات رانندگی با یک دوربین

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، یک شرکت آمریکایی، دوربین کوچکی ارائه داده است که برای پیشگیری از تصادفات رانندگی، از مسیر فیلمبرداری می نماید.

پیشگیری از تصادفات رانندگی با یک دوربین

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری و به نقل از بیزینس اینسایدر، رخ دادن تصادفات، لذت رانندگی را از بین می برد. به خصوص اگر خودرو، متعلق به محل کار و یا کرایه ای باشد اما شاید یک دوربین داشبورد(Dash Cam) بتواند از این گونه تصادفات پیشگیری کند.

دوربین داشبورد، نوعی دوربین جانبی مخصوص است که به وسیله لاستیک مکش یا نوار چسب، در داخل خودرو و به شیشه جلو یا مقابل راننده نصب می گردد. همچنین می توان آن را بالای داشبورد قرار داد یا با گیره ای متصل کرد. این دوربین، هنگام حرکت خودرو، به طور پیوسته از مسیر تصویربرداری می نماید.

این دوربین جدید که محصول شرکت آمریکایی جکو(GEKO) است، وضوح تصویر بالایی دارد و در ثبت تصاویر، چیزی را از دست نمی دهد. میکروفون داخلی این ابزار، هر صدایی را ضبط می نماید و به این دلیل، در تصادفات، کارآیی بسیاری دارد. این دوربین به راحتی، با یک لاستیک مکش به شیشه جلوی خودرو نصب می گردد و به قدری کوچک است که هنگام رانندگی، مانع دید راننده نخواهد شد.

قیمت متداول این دوربین، 82.44 دلار است اما در حراج، با قیمت 34.45 دلار عرضه می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیشگیری از تصادفات رانندگی با یک دوربین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشگیری از تصادفات رانندگی با یک دوربین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید