پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای کره ، حرفه پرخطر پرتماشاگرترین نیست

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، کمدی سینمایی حرفه پرخطر با عبور از مرز 122 میلیون دلار به پیروز ترین فیلم در تاریخ گیشه سینمای کره جنوبی تبدیل شد.

پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای کره ، حرفه پرخطر پرتماشاگرترین نیست

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری به نقل از هالیوود ریپورتر، حرفه پرخطر که از 23 ژانویه در سینماهای کره روی پرده رفته، چهار هفته پیاپی صدرنشین جدول فروش بود و در هفته های بعد تا رده های دوم و چهارم پایین رفت اما استقبال تماشاگران از آن همچنان خوب است. هفته گذشته 15 درصد از درآمد هفتگی گیشه سینماهای کره به حرفه پرخطر اختصاص داشت و انتظار می رود این روند ادامه داشته باشد.

پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای کره جنوبی تا پیش از این پروژه حماسی آدمیرال: موج های خروشان بود که سال 2014 به نمایش عمومی درآمد و 120 میلیون دلار درآمد داشت. این فیلم با فروختن 17.6 میلیون قطعه بلیت همچنان پرتماشاگرترین فیلم تاریخ سینمای کره است و حرفه پرخطر برای رسیدن به رکورد آن باید 1.6 میلیون بلیت دیگر بفروشد. جمعیت کره جنوبی بیش از 50 میلیون نفر است و موفقیت فیلم ها را در آن با تعداد تماشاگران می سنجند.

حرفه پرخطر به کارگردانی لی بیونگ-هون داستان چند پلیس مخفی است که برای به دام انداختن یک باند جرم و جنایت ناچار می شوند رستوران مرغ سوخاری راه بیندازند. اوضاع وقتی از کنترل خارج می گردد که کار و کاسبی پلیس ها رونق می گیرد و شهرت رستوران آنها در شهر می پیچد. فیلم تا امروز 16 میلیون تماشاگر داشته و فروش 122 میلیون دلاری و رکوردشکنی آن نتیجه افزایش قیمت بلیت در چهار سال اخیر است.

منبع: همشهری آنلاین

به "پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای کره ، حرفه پرخطر پرتماشاگرترین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای کره ، حرفه پرخطر پرتماشاگرترین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید