پخش سریال قدیمی سرنخ

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، پخش سریال سرنخ به تهیه، نوشته و کارگردانی کیومرث پوراحمد، از یکشنبه دهم اسفند شروع می گردد.

پخش سریال قدیمی سرنخ

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، جهانبخش سلطانی، بهزاد خداویسی و زنده یاد پروین دخت یزدانیان بازیگران اصلی سریال هستند و محمدرضا فروتن، مجید مشیری، رضا کیانیان، ایرج نوذری، افسانه بایگان و لیلی رشیدی از دیگر هنرمندان نقش آفرین این مجموعه به شمار می فرایند.

پوراحمد در این سریال، به تعریف 12 داستان می پردازد که از عزیمت پلیس اصفهانی (جهانبخش سلطانی) به تهران در اثر اتفاقی ناخوشایند و آشنایی او با پلیس جوانی به عنوان دستیارش (مصطفی) شروع می گردد و با برگشت او به زادگاهش و حل معمای آن رویداد ناخوشایند به اتمام می رسد.

حضور شیرین جهانبخش سلطانی و پروین دخت یزدانیان در نقش پلیس و مادرش در ملموس کردن فضای حسی سرنخ که سال 1375 از شبکه یک سیما پخش شد، موثر بود.

در سریال سرنخ جدا از بازیگران قدیمی تر مثل کیانیان، سلطانی و خداویسی ، بازیگران جوانی نیز بازی می کردند که بعدها تبدیل به چهره هایی حرفه ای در سینمای ایران شدند. محمدرضا فروتن شاخص ترین این چهره هاست. او که توسط سیروس الوند به پوراحمد معرفی شده بود، در یکی از داستان های سرنخ با نام تماشاخانه بازی کرد.

این مجموعه هر روز ساعت 16 پخش شده و تکرار آن در دو نوبت به فواصل هشت ساعت روی آنتن می رود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پخش سریال قدیمی سرنخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پخش سریال قدیمی سرنخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید