پاسخ سولاری به ایسکو: بازیکن حرفه ای وظیفه اش است که با تمام وجود تمرین کند!

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید به پیغام اخیر هافبک اسپانیایی این تیم در فضای مجازی واکنش نشان داد.

پاسخ سولاری به ایسکو: بازیکن حرفه ای وظیفه اش است که با تمام وجود تمرین کند!

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، جنگ سرد میان ایسکو و سانتیاگو سولاری هر روز شدیدتر از دیروز می گردد. بعد از انتشار پیغامی توسط هافبک اسپانیایی در فضای مجازی برای ابراز نارضایتی از نیمکت نشینی هایش، سانتیاگو سولاری، سرمربی کهکشانی ها امروز (آدینه) در نشست خبری پیش از دربی مادرید به او پاسخ داد.

ایسکو روز گذشته در واکنش به یک پست منتشر شده توسط روبن دلارد بازیکن سابق رئال مادرید که به او درباره نیمکت نشینی اش هشدار داده بود، از نداشتن فرصت های یکسان با دیگر بازیکنان تیم گلایه اما تأکید کرد که با تمام وجود به تمریناتش ادامه می دهد تا شانس بازگشت به ترکیب اصلی رئال را پیدا کند.

سولاری در واکنش به پیغام اخیر ایسکو - کسی در تمرینات امروز رئال مادرید مصدوم شد و محتمل است دربی را از دست بدهد - به وبلاگ اخبار تصویری گفت: وظیفه یک بازیکن حرفه ای است که کار و تمرین کند و صد درصد در خدمت تیم باشد. وضعیت تیم ما خوب است و همه بازیکنان هم دارند به خوبی کار می نمایند. پس اولویت ما روبه راه بودن وضعیت تیم است.

سولاری در پاسخ به این سؤال که آیا توئیت ایسکو او را ناراحت یا عصبانی نموده است، پاسخی معنا دار داد و گفت: خُب....

سرمربی آرژانتینی کهکشانی ها راجع به اینکه آیا مطابق پیغام ایسکو، تمام بازیکنان رئال مادرید از فرصت های یکسان برای حضور در ترکیب تیم برخودار نیستند، مطرح کرد: فوتبال برای من در کار و کوشش و استعداد معنا می گردد. شما باید در تمرینات با تمام توان تان کوشش کنید و وقتی که فرصت بازی به دست آوردید آماده باشید.

سولاری درباره افت محسوس اخیر گرث بیل و بازگشت او به تیم پس از مصدومیتش و همچنین عدم آمادگی مارکو آسنسیو تأکید کرد: وضعیت هردوی آنها رو به بهبودی است. عملکردشان دارد پیشرفت می نماید و همه ما می دانیم که آنها چه خدماتی می توانند به تیم ارائه نمایند. ما خوشحالیم و آنها هر روز با رویکردی خوب در تمرینات و بازی ها حضور پیدا می نمایند.

رئال مادرید فردا شب از ساعت 18:45 به وقت تهران میهمان اتلتیکومادرید خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پاسخ سولاری به ایسکو: بازیکن حرفه ای وظیفه اش است که با تمام وجود تمرین کند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ سولاری به ایسکو: بازیکن حرفه ای وظیفه اش است که با تمام وجود تمرین کند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید