وای فای رایگان در محل اسکان سیل زدگان

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، تهران- خبرنگاران- شرکت مخابرات ایران در راستای مسئولیت اجتماعی خود، تعدادی ایستگاه خدمات وای فای در محل اسکان موقت سیل زدگان استان گلستان نصب و به صورت رایگان در اختیار آنان قرار داد.

وای فای رایگان در محل اسکان سیل زدگان

به گزارش روز سه شنبه وبلاگ اخبار تصویری از شرکت مخابرات ایران، به منظور برقراری ارتباطات دیتا و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، تعدادی ایستگاه خدمات وای فای به وسیله بستر تلفن ثابت در محل اسکان موقت سیل زدگان نصب و خدمات وای فای به صورت رایگان در اختیار آنان نهاده شد.

این اقدام از سوی استقراریافتگان در محل اسکان موقت سیل زدگان استان مورد استقبال نهاده شد و تا حد زیادی مشکل ارتباط آنان به وسیله دیتا را حل کرد.

بارش شدید باران که از یکشنبه هفته گذشته (11 فروردین ماه) در لرستان شروع شد، موجب بروز سیل و طغیان رودخانه ها در چهار شهرستان این استان از جمله پلدختر شده و به بسیاری زیرساختهای این مناطق آسیب وارد نموده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که در سه روز پایانی هفته گذشته به نمایندگی از رئیس جمهوری و به منظور بازدید و رسیدگی به مسائل و مسائل آسیب دیدگان از سیل به لرستان سفر نموده بود، اظهار داشت: با توجه به اینکه فیبرنوری قدیمی در منطقه از بین رفته است، فیبرنوری جدید جایگزین آن شده و نخستین سایت نسل چهار تلفن همراه نیز شروع به کار نموده و بالن اینترنتی در پلدختر نصب و راه اندازی شده است.

با دستور آذری جهرمی همچنین خط تلفن جدید برای تماس های اضطراری مانند پلیس و نیروهای انتظامی، بیمارستان و اورژانس در پلدختر راه اندازی شده و ارائه خدمات ارتباطی رایگان سه اپراتور تلفن همراه نیز در مناطق سیل زده کشور از آدینه شب (16 فروردین) به مدت یک هفته تمدید شد.

علمی**9207** 1055

منبع: ایرنا

به "وای فای رایگان در محل اسکان سیل زدگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وای فای رایگان در محل اسکان سیل زدگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید