نقوی حسینی: فضای کاری معلمان به تغییر و تحول احتیاج دارد

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، یک عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با بیان این که حال معلمان در شرایط فعلی خوب نیست، گفت : فضای کاری معلمان به تغییر و تحول نیازمند است. باید حل مسائل و مسائل معلمان در نظر گرفته گردد.

نقوی حسینی: فضای کاری معلمان به تغییر و تحول احتیاج دارد

سیدحسین نقوی حسینی در گفت وگو با وبلاگ اخبار تصویری، با اشاره به هفته معلم گفت : روز معلم که همزمان با شهادت معلم انقلاب شهید مطهری است را به همه معلمان زحمتکش، پر کوشش و نجیب و دلسوز کشور و خانواده بزرگ فرهنگیان تبریک می گویم و امیدوارم که هفته معلم به هفته ای مبتنی بر پرداختن به مسائل، موضوعات و مسائل معلمان و آموزش و پرورش و همچنین رسیدگی به تعلیم و تربیت کشور تبدیل گردد. این هفته غنیمتی برای پرداختن به صندلی معلم است.

وی با اشاره به اینکه نبود نظام آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت سازمان یافته باعث عدم حرکت کشور به سمت پیشرفت و توسعه می گردد، گفت : قطعا در چنین شرایطی آینده روشنی پیش رو نیست. به تعبیری نظام تعلیم و تربیت و حوزه فرهنگ مغز جامعه محسوب می گردد که محل فراوری فکر و اندیشه است. امیدوارم که در این هفته به صندلی و منزلت معلمان پرداخت گردد که انصافا شرایط برای معلمان خوب نیست.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان این که در شرایط فعلی حال معلم خوب نیست، در این باره اظهار داشت: انتظار می رود متولیان امر همچون وزارت آموزش و پرورش و متولیان غیر مستقیم مثل دولت و مجلس شورای اسلامی به وضعیت آموزش و پرورش و شرایط معلمان بپردازند که فضای آنها به تغییر و تحول و توجه به مسائلشان احتیاج دارد.

به گفته این عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس انتظار می رود که در هفته معلم توجه ویژه تری به صندلی و منزلت معلم گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نقوی حسینی: فضای کاری معلمان به تغییر و تحول احتیاج دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقوی حسینی: فضای کاری معلمان به تغییر و تحول احتیاج دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید