مرکز علمی کاربردی سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان غربی دانشجو می پذیرد

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، مرکز علمی کاربردی سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان غربی برای سال تحصیلی جدید در مهر 99 در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد.

مرکز علمی کاربردی سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان غربی دانشجو می پذیرد

به خبرنگار دانشگاه وبلاگ اخبار تصویری، مرکز علمی کاربردی سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان غربی برای سال تحصیلی مهر 99 در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد.

گفتنی است، ثبت نام دانشجویان در دوره کاردانی و کارشناسی از چهارم تا 17 شهریورماه به وسیله سایت سازمان سنجش امکان پذیر است.

این مرکز با 12 رشته دانشگاهی در مقطع کاردانی و کارشناسی فعال است که رشته های مدیریت گردشگری و کارشناسی بورس سال جاری به جمع این رشته ها اضافه شده است.

گفتنی است، از جمله رشته های فعال در ترم جدید مهرماه 1399 می توان به رشته مدیریت کسب و کار در 2 مقطع کاردانی و کارشناسی، کاردانی حرفه ای حسابداری دولتی و مالیاتی، کاردانی حرفه ای حسابرسی، کارشناسی حرفه ای حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی اشاره نمود.

مرکز علمی کاربردی سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان غربی از سال 1381 فعالیت خود را شروع نموده و از سال 1390 با راه اندازی اتوماسیون با پذیرش سه هزار و 585 دانشجو به طور رسمی وارد فعالیت دانشگاهی شد و تا به امروز هزار و 616 نفر دانشجو از آن فارغ التحصیل شده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مرکز علمی کاربردی سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان غربی دانشجو می پذیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز علمی کاربردی سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان غربی دانشجو می پذیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید