مدیران دستگاه ها پاسخگوی رسانه ها باشند

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری به نقل از استانداری قم، سید مهدی صادقی در بازدید از خانه مطبوعات استان و در جمع پیشکسوتان عرصه رسانه طی سخنانی ضمن تبریک روز خبرنگار، از زحمات و کوشش های این قشر قدردانی کرد.

مدیران دستگاه ها پاسخگوی رسانه ها باشند

استاندار قم از رسانه ها و فعالان رسانه ای به عنوان یکی از مؤلفه های مهم و تأثیرگذار بر کارآمدی جامعه یاد کرد و گفت: رسانه ها اگر به درستی نقش خود را ایفا نمایند به کارآمدی نظام کمک نموده اند.

وی خدمت به مردم و کسب رضایت مندی را هدف غایی همه مسئولیت ها دانست و توضیح داد: با انجام صحیح وظایف و مأموریت ها در هر مسئولیتی این هدف محقق خواهد شد.

صادقی با بیان اینکه هر فرد و مسئولی باید پاسخگوی عملکرد خود باشد، پاسخگویی در برابر رسانه ها را یکی از وظایف مهم مدیران عنوان و اظهار داشت: رسانه ها نمایندگی مردم و امانتدار نظام هستند بنابراین در برابر آن ها باید پاسخگو بود.

استاندار قم همچنین بر نقش مهم رسانه ها در انعکاس خدمات دولت، امیدآفرینی و جلب اعتماد عمومی تأکید کرد و گفت: وبلاگ اخبار تصویری در قبال خبرها و تیترهای تضعیف نماینده امید و باور مردم و اعتماد عمومی مسئول هستند.

وی با بیان اینکه برای توسعه متوازن و حرکت به سمت کارآمدی نیازمند اصلاح نظام مند در حوزه های مختلف هستیم، بر نقش رسانه ها در این زمینه اشاره و تأکید کرد: رسانه ها در این عرصه باید جایگاه خاص خود را داشته باشند.

استاندار قم با اشاره به حضور پیشکسوتان عرصه مطبوعات و خبرگزاری ها در خانه مطبوعات استان، خواهان فراهم شدن زمینه های بهره مندی از تجارب ارزنده آن ها در کمک به پیشرفت و توسعه استان و الگودهی به جوانان عرصه رسانه شد.

در این جلسه تعدادی از پیشکسوتان و اعضای خانه مطبوعات استان، نقطه نظرات و پیشنهادت خود را در زمینه های مختلف بیان کردند.

همچنین استاندار قم با اهدای لوح تقدیری از زحمات و کوشش های پیشکسوتان عرصه رسانه استان قدردانی کرد.

منبع: mehrnews.com

به "مدیران دستگاه ها پاسخگوی رسانه ها باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران دستگاه ها پاسخگوی رسانه ها باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید