مدرس دانشگاه ایلام به عنوان مرغدار نمونه واحد گوشتی کشور معرفی گردید خبرنگاران

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، مدرس دانشگاه ایلام از سوی وزارت جهاد کشاورزی به عنوان مرغدار نمونه واحد گوشتی کشور معرفی گردید.

مدرس دانشگاه ایلام به عنوان مرغدار نمونه واحد گوشتی کشور معرفی گردید خبرنگاران

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ اخبار تصویری، فرهاد رستمی مدرس دانشگاه ایلام و از مرغداران شهرستان چرداول به عنوان مرغدار نمونه واحد گوشتی کشور معرفی گردید و از طرف رئیس جمهور مورد تقدیر نهاده شد.

رستمی، متولد سال 1357 است که مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را در دانشگاه ایلام گذرانده و هم اکنون به صورت حق التدریس با دانشکده کشاورزی همکاری دارد. او دارای دو واحد مرغداری با ظرفیت 50 هزار قطعه در روستای جوب شیرعلی شهرستان چرداول است که در ماه جاری و در سی و پنجمین دوره شناسایی، انتخاب و معرفی برگزیدگان بخش کشاورزی (سال 1399) از سوی وزارت جهاد کشاورزی به عنوان برگزیده ملی در رشته مرغدار نمونه واحد گوشتی معرفی گردید و از طرف حسن روحانی، رئیس جمهور و خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی مورد تقدیر نهاده شد.

توجه به مسائل علمی و فنی، ضریب فراوری بالا، رعایت اصول بهداشتی، کاهش ضریب تبدیل، کاهش پِرت منابع، آموزش مناسب نیروی انسانی، همکاری در زمینه تحقیقات دانشگاهی و استفاده از تجهیزات پیشرفته از جمله دلایل انتخاب رستمی به عنوان مرغدار نمونه واحد گوشتی در سطح کشور بوده است. او در سال 1391 نیز عنون مدیر نمونه واحد دامی کشور را کسب نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مدرس دانشگاه ایلام به عنوان مرغدار نمونه واحد گوشتی کشور معرفی گردید خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدرس دانشگاه ایلام به عنوان مرغدار نمونه واحد گوشتی کشور معرفی گردید خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید