لواندوفسکی دیگر نباید تمرین کند!

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، جولیان ناگلسمان، سرمربی لایپزیش اطهارنظری جالب در خصوص رابرت لواندوفسکی داشته است.

لواندوفسکی دیگر نباید تمرین کند!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ اخبار تصویری، رابرت لواندوفسکی در سالهای اخیر به قدری در ترکیب بایرن مونیخ درخشان ظاهر شده که بسیاری معتقدند اگر مراسم توپ طلای سال جاری برگزار می شد، بی شک این گلزن لهستانی لایق دریافت جایزه بود. جولیان ناگلسمان معتقد است لواندوفسکی به قدری آماده است که دیگر نیازی به تمرین کردن ندارد و فقط باید بدن خود را سرحال و آماده نگه دارد.

جولیان ناگلسمان گفت: با کمال احترام باید بگویم رابرت لواندوفسکی دیگر مجبور نیست تمرین کند، زیرا او قادر به انجام هر کاری است. لواندوفسکی فقط باید طوری تمرین کند که برای بازی های آخر هفته سرحال و آماده باشد.

علاوه بر این ما دیگر نمی توانیم از بین بازیکنان جوان و عظیم در سطح بین المللی گزینه جدیدی انتخاب کنیم. در این موقعیت تیم هایی چون دورتموند و بایرن مونیخ از ما جلوتر هستند، بنابراین اگر شرایط عادی پیش برود ، ما قادر به رسیدن به این تیم ها نخواهیم بود.

از دست دادن تیمو ورنر و پاتریک شیک؟ اگر ما پنجم یا ششم می شدیم این اتفاق برای همه افراد ناامید کننده بود. من خودم باعث شدن این فشار بر من وارد شوم. شما باید تفاوت عملکرد از سوی بازیکنان جوان را در نظر بگیرید، مسائل زیادی وجود دارد و صعود به رده های بالاتر سخت خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "لواندوفسکی دیگر نباید تمرین کند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لواندوفسکی دیگر نباید تمرین کند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید