فریبا: فهرست تیم ملی توجیه پذیر است، سهرابیان لیاقت دعوت شدن را داشت

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، یک پیشکسوت فوتبال ایران می گوید کارلوس کی روش بازیکنان بالیاقتی به اردوی تیم ملی دعوت نموده و فهرست اعلام گردیده جای تعجبی ندارد.

فریبا: فهرست تیم ملی توجیه پذیر است، سهرابیان لیاقت دعوت شدن را داشت

بهتاش فریبا، پیشکسوت فوتبال ایران در گفت وگو با وبلاگ اخبار تصویری درباره فهرست اعلام گردیده کارلوس کی روش برای اردوی سه هفته ای تیم ملی اظهار کرد: به هر حال فهرست تیم ملی شامل بازیکنانی می گردد که سرمربی تیم فکر می نماید می توانند برایش کارآمد باشند.

او درباره دعوت شدن آزمون با وجود خداحافظی این بازیکن توضیح داد: درباره آزمون باید بگویم که بزرگان فوتبال باید وقتی بازیکنی جوانی می نماید، دست او را بگیرند و نگذارند کارش تبدیل به اشتباه گردد. آزمون بارها خودش را در تیم ملی ثابت نموده و تصمیم احساساتی او باعث نمی گردد که او را از پیراهنی دور کنیم که بارها در آن درخشیده است.

فریبا درباره دعوت از رامین رضاییان در حالی که این بازیکن در تیم باشگاهی عضویت ندارد شرح داد: به هر حال رامین ایرانی است و نمی توان او را از کشورش دور کرد. او تیم باشگاهی ندارد اما پیش از شروع جام جهانی نیز در اوستنده نیمکت نشین بود اما در جام جهانی با بازی های درخشان خودش را ثابت کرد. نداشتن باشگاه دلیل نمی گردد که او را از پیراهن تیم ملی دور کنیم.

او درباره سایر بازیکنان نیز گفت: کاوه رضایی و وریا غفوری لیاقت بازگشت به تیم ملی را داشتند هم چنین آرمین سهرابیان نیز در فصل گذشته و این فصل برای استقلال نمایش قابل قبولی داشته و انتخاب او برای پوشیدن پیراهن تیم ملی توجیه پذیر است. مسعود شجاعی و اشکان دژاگه نیز عملکرد خوبی در تراکتور داشتند و از بازیکنان تاثیرگذار در این تیم هستند. در کل فکر می کنم فهرستی که کی روش برای دعوت به اردوی تیم ملی ارائه نموده است، قابل توجیه و دارای شایستگی هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فریبا: فهرست تیم ملی توجیه پذیر است، سهرابیان لیاقت دعوت شدن را داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریبا: فهرست تیم ملی توجیه پذیر است، سهرابیان لیاقت دعوت شدن را داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید