فراخوان جایزه ادبی ریحانه اعلام شد

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، دبیرخانه جایزه ادبی ریحانه فراخوان این رویداد ادبی را اظهار داشت؛ از تاریخ 1 تا 7 اسفندماه 1397 سومین دوره از جایزه ادبی ریحانه مرکز اسلامی فاطمیه (س) برگزار خواهد شد که طی آن کلیه علاقه مندان، شاعران و داستان نویسان می توانند آثار ادبی خود را بر اساس محورهای معین شده، به دبیرخانه جایزه ارسال نمایند.

فراخوان جایزه ادبی ریحانه اعلام شد

جایزه ادبی ریحانه دربرگیرنده محورهای اصلی: حضرت فاطمه زهرا(س)؛ زندگی فردی و خانوادگی؛ حضرت فـاطمه زهـرا(س)؛ جـامعه اسـلامـی؛ حضرت فـاطمه زهرا(س)؛ معارف دینـی است و بنا بر اعلام، به نیت 14 معصوم، 14 جایزه به برگزیدگان شعر و داستان اهدا خواهد شد. بر این اساس و بر پایه داوری آثار رسیده، به سه اثر برتر در هر یک از بخش های شعر و داستان جوایزی اهدا خواهد شد و از 4 اثر در هر بخش تقدیر خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال آثار 24 دی ماه 1397 و زمان اعلام نتایج نهـایی 25 بهمن ماه 1397 عنوان شده است.

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، جایزه ادبی ریحانه توسط مرکز اسلامی فاطمیه (س) و با همکاری معاونت خانواده و امور بانوان ریاست جمهوری، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداری فارس، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکز فارس، شهرداری شیراز، سازمان اسناد و کتابخانه ملی مرکز فارس، آستان مقدس احمدی و محمدی، انجمن فرهنگ و ادب شیراز و برخی نهادها و سازمان های دیگر برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فراخوان جایزه ادبی ریحانه اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان جایزه ادبی ریحانه اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید