غایب عظیم المپیک توکیو معرفی گردید

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، تهران (پانا) - کریستین کولمن به دلیل عدم ارسال فرم مکانی و زمانی واحر رسیدگی به دوپینگ محروم شد.

غایب عظیم المپیک توکیو معرفی گردید

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، کریستین کولمن قهرمان 100 متر دنیا به دلیل عدم ارسال فرم زمانی مکانی وادا موسوم بهwhereabouts و کسب سه اخطار از سوی واحد رسیدگی به دوپینگ فدراسیون دنیای (AIU) به مدت دو سال از حضور در تمام میادین ورزشی محروم شد و بازی های المپیک توکیو 2021 را نیز از دست داد.

واحد رسیدگی به دوپینگ فدراسیون دنیای پس از صادر شدن این رای گفت: متاسفیم اما گمان میکنیم که هیچ میانجیگری و یا مذاکره ای منجر به کاهش محرومیت این دونده نخواهد شد. این واحد افزود: در تست هایی که از این دونده گرفته شد نشانه ای از استفاده از داروهای ممنوعه دیده نشده است. بدین ترتیب، قهرمان دو 100 متر دنیا بزرگترین غایب بازی های المپیک 2021 خواهد بود.

لازم به ذکر است بر اساس قوانین وادا، هر ورزشکاری که در لیست منتخب واحد رسیدگی به دوپینگ فدراسیون دنیای باشد، موظف است فرم زمانی مکانی خود را در هر بازه سه ماهه به این واحد اعلام کند و چنانچه در طول یک سال سه اخطار مبنی بر عدم ارسال این فرم دریافت نماید به مدت دو سال از حضور در تمام میادین حرفه ای ورزشی محروم خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "غایب عظیم المپیک توکیو معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غایب عظیم المپیک توکیو معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید