عزیزی: تاج به وعده اش عمل کرد و یک برند جهانی را آورد، بعضی که فقط غر می زنند خسته نشدند؟

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به انتخاب ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی گفت: فدراسیون فوتبال کار بزرگی انجام داد و یک برند جهانی را به ایران آورد.

عزیزی: تاج به وعده اش عمل کرد و یک برند جهانی را آورد، بعضی که فقط غر می زنند خسته نشدند؟

خداداد عزیزی در گفت و گو با وبلاگ اخبار تصویری، درباره انتخاب مارک ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی ایران مطرح کرد: ویلموتس مربی کارنامه داری است. این را با یک سرچ ساده در اینترنت می توان دید و نیازی به این نیست که بخواهیم خودمان را گول بزنیم. وقنی یک مربی می تواند نام بلژیک را پس از دهه های متمادی در سطح فوتبال دنیا مطرح کند، تعیین است چه رزومه ای دارد.

وی ادامه داد: بگذارید بدون تعارف حرف بزنم. هر مربی را در این شرایط نمی توان به ایران آورد. رسانه های اروپا درباره کشور ما خبرهای دروغ خیلی زیاد مخابره می نمایند ولی وقتی مردم کشورهای اروپایی به کشورمان می آیند در همان بدو امر نظرشان تغییر می نماید. وقتی در خارج از کشور این بحث ها را می شنوم اعصابم به هم می ریزد و می گویم درصد زیادی از اخباری که درباره کشورمان مطرح است واقعیت ندارد و خطاب به آنها می گویم به ایران بیایید بعد قضاوت کنید. دقیقا مثل ویلموتس که فدراسیون او را به ایران آورد و وقتی می رفت گفت که تصورش از کشورمان به طور کامل تغییر نموده است.

ملی پوش پیشین کشورمان مطرح کرد: با آنالیز همه این شرایط، تعیین است که فدراسیون فوتبال کار بزرگی انجام داد که یک برند دنیای را به ایران آورد. آقای تاج هم به رغم همه مسائل و سنگ اندازی ها در جهت اداره فوتبال کشور با همه وجودش در حال کوشش است تا خللی به برنامه ها وارد نگردد و به قولش عمل کرد و یک برند دنیای را آورد. به جای اینکه او را یاری کنیم و باری از روی دوشش برداریم چوب لای چرخش می گذاریم. این درست نیست که یکسری از بیرون گود نشسته اند و یک روز می گویند چرا این آمد و آن یکی نیامد. چرا این قدر پول دادیم و آن قدر ندادیم. چرا قرارداد را در سفارت امضا می کنیم و صد تا سوال دیگر که اگر آنالیز کنیم در نهایت دلیلش یا ناآگاهی است یا غرض. آقایان مدعی اگر می توانید گواردیولا را به ایران بیاورید همین امروز به سئول بروید و به آقای تاج بگویید. قول می دهم ایشان خودش به فرودگاه می رود و او را می آورد. باید دید در چه شرایطی هستیم و چه تحریم های ناجوانمردانه ای علیه کشور عزیزمان وجود دارد و بعد اظهارنظر کنیم. این رویه قابل قبولی نیست که بعضی عادت دارند فقط غر بزنند، خسته نشدید از بس که این همه تحریب کردید؟

عزیزی اعلام کرد: این فضا به نفع فوتبال نیست. واقعا تاسف می خورم که می بینم این قدر مباحث مغرضانه مطرح می گردد. بحث من ویلموتس یا فرد دیگری نیست. من می گویم در این شرایط، آوردن یک مربی خارجی از ابعاد مختلف اتفاق خوبی است و باید یاری کنیم تیم ملی در فصل جدید برنامه هایش پیروز باشد. به دوستان همواره منتقد می گویم اجازه بدهید دو سال از فعالیت ویلموتس بگذرد بعد اگر دیدید نتیجه نگرفت انتقاد کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عزیزی: تاج به وعده اش عمل کرد و یک برند جهانی را آورد، بعضی که فقط غر می زنند خسته نشدند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی: تاج به وعده اش عمل کرد و یک برند جهانی را آورد، بعضی که فقط غر می زنند خسته نشدند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید