عرب: رقم مالیات بالا است، برانکو قطعا در پرسپولیس می ماند

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: رقم مالیات اعضای سابق هییت مدیره بالا است.

عرب: رقم مالیات بالا است، برانکو قطعا در پرسپولیس می ماند

به گزارش ، ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران درباره ممنوع الخروج شدن برخی از اعضای سابق هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به دلیل مشکل مالیاتی گفت: این مسئله درگذشته هم وجود داشته است. این موضوع به خاطر مالیات هایی است که باید باشگاه درگذشته پرداخت می کرده، اما اتفاق نیفتاده است. رقم مالیات بالا است و درصدد هستیم تا کار ها را رسیدگی کنیم.

او اضافه کرد: هر کسی که نامش در هیئت مدیره ثبت می گردد، مالیات به او منتقل می گردد و از آنجایی که اسم دوستان در هیئت مدیره قبلی ثبت شده به همین دلیل این مالیات برای آن ها منظور شده است.

عرب ادامه داد: تنها راه این است که یا مالیات پرداخت گردد یا اینکه این مالیات به اعضای جدید هیئت مدیره پرسپولیس منتقل گردد که باید تصمیم گیری کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس در پایان در مورد ماندن برانکو در این تیم گفت: پیش از این قول داده بودیم و تلاش های زیادی هم صورت گرفت تا برانکو بماند و درنهایت منابع مالی تأمین شد. در نامه ای به برانکو گفتیم که شماره حسابی بدهد که مشکل تحریم نداشته باشد یا اگر به این صورت نتوانیم به او پول بدهیم، روز دوشنبه این پول را به صورت نقدی به برانکو یا وکیل او خواهیم داد. برانکو می ماند و در خدمتش خواهیم بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "عرب: رقم مالیات بالا است، برانکو قطعا در پرسپولیس می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرب: رقم مالیات بالا است، برانکو قطعا در پرسپولیس می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید