ضعف نظارت و به کارگیری افراد ناشایست عامل اصلی بروز فساد مالی

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی ضعف نظارت و عدم به کارگیری افراد شایسته در بعضی صندلی ها را عامل اصلی بروز فسادهای مالی مطرح کرد.

ضعف نظارت و به کارگیری افراد ناشایست عامل اصلی بروز فساد مالی

بهروز نعمتی در گفت وگو با وبلاگ اخبار تصویری با اشاره به پرونده فساد مالی شرکت بازرگانی پتروشیمی، اظهار کرد: این موضوع از سال 1391 مطرح است و دستگاه های مختلف نظارتی مثل سازمان بازرسی، دیوان محاسبات و وزارت ارتباطات هم بحث هایی دراین رابطه داشته اند تا این پرونده تکمیل گردد و سیر خود را طی کند به اینجا برسد.

وی اضافه نمود: من فکر می کنم سهل انگاری و تسامح در نظارت باعث شده کار به اینجا کشیده گردد. به نظر من دستگاه های نظارتی باید با قدرت بیشتری کار خود را انجام دهند و در جایی از بروز این اتفاقات جلوگیری نمایند که این فساد فراگیر نگردد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ضعف نظارت را عامل اصلی بروز فسادهای مالی عنوان و خاطر نشان کرد: در هر مجموعه ای ممکن است فسادی رخ دهد حتی مجموعه ای که دستگاه نظارتی قوی دارد، اما این که این فسادها سلسله وار تکرار می گردد برای مردم آزار دهنده است و معنایش این است که در زمان خود به این موارد رسیدگی نشده است.

نعمتی در سرانجام همچنین گفت: شاید یکی از عوامل بروز این فسادهای مالی این باشد که ما بعضی افرادی که شایسته جایگاهی نبودند را به کار گرفته ایم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ضعف نظارت و به کارگیری افراد ناشایست عامل اصلی بروز فساد مالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضعف نظارت و به کارگیری افراد ناشایست عامل اصلی بروز فساد مالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید