شهرداری جورقان برای تکمیل پروژه ساماندهی فاضلاب مجوزحفاری بدهد

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، حمیدرضا حاجی بابایی عصر یکشنبه در نشست هم اندیشی با معاون عمرانی فرماندار، مدیر کل ورزش و جوانان و مسئولان راه و شهرسازی، راهداری، آب و فاضلاب و شهردار و اعضای شورای شهر جورقان به آنالیز مسائل و مسائل این شهر پرداخت و گفت: باید عملیات اجرایی احداث استخر شنای جورقان با توجه به زمین معرفی گردیده از طرف شهرداری و شورای شهر در سایت ورزشی؛ توسط اداره کل ورزش و جوانان در اسرع وقت آغاز گردد.

شهرداری جورقان برای تکمیل پروژه ساماندهی فاضلاب مجوزحفاری بدهد

وی بابیان اینکه اتصال شبکه فاضلاب شهر جورقان از طریق کلکتور خروجی شهر انجام یافته است، گفت: اداره آب و فاضلاب نیز باید نسبت به تکمیل و اتصال شبکه در داخل شهر به طول یک کیلومتر اقدام کند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: عملیات بهسازی و آسفالت جاده تهران (بلوار76 متری) نیز باید با تامین قیر مورد احتیاج از سوی اداره کل راه وشهرسازی در اختیار شهرداری قرارگیرد.

وی بابیان اینکه برای ساماندهی ورودی های شهرجورقان با هماهنگی شهرداری و اداره کل راه و شهرسازی و مشاوران طرح جامع کلانشهر همدان؛ باید احداث میدان ورودی شهر بازنگری و تامین اعتبار گردد، عنوان نمود: تعداد 7 تیر چراغ برق باقی مانده در خروجی شهر نیز باید توسط راهداری جابجا گردد.

وی از تغییر نام پارک الغدیر جورقان به پارک غدیر سخن گفت و اضافه کرد: شهرداری جورقان برای تکمیل پروژه ساماندهی فاضلاب این شهر مجوز حفاری فاضلاب به طول یک کیلومتر را صادر کند.

حاجی بابایی تاکید نمود: با توجه به اهمیت چشم انداز مناسب ورودی شهر جورقان نیز باید سازمان زیباسازی میل دودکش های کوره های آجر پزی را نورپردازی کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شهرداری جورقان برای تکمیل پروژه ساماندهی فاضلاب مجوزحفاری بدهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرداری جورقان برای تکمیل پروژه ساماندهی فاضلاب مجوزحفاری بدهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید