سیلاب در گزنک، تداوم سیلاب تا هفته آینده

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، بخشدار لاریجان آمل از وقوع سیلاب در گزنک اطلاع داد و گفت: این سیلاب تا هفته آینده تداوم خواهد داشت.

سیلاب در گزنک، تداوم سیلاب تا هفته آینده

رضا مقدم بخشدار لاریجان در گفت وگو با وبلاگ اخبار تصویری، اظهار کرد: سیلاب اخیری که در روستای گزانه و شهر گزنک بخش لاریجان آمل رخ داد به علت گرمای هوا و ذوب شدن برف و یخچال های حاشیه قله دماوند است که هر سال شاهد این اتفاق بودیم.

وی توضیح داد: سال جاری به علت گرمای بیش از اندازه هوا و زمستانی که سرمای سال گذشته را نداشت، ذوب شدن یخ ها با سرعت بیشتری صورت گرفت و سیلاب های سنگین تری را نسبت به سال های قبل شاهد هستیم.

بخشدار لاریجان اضافه کرد: سیلاب خسارت و صدمات زیادی را در دو منطقه روستای گزانه و شهر گزنک وارد کرد که باعث خرابی یک پل در دست احداث هم چنین خساراتی را به منازل روستای گزانه وارد کرد که تا به این لحظه یک میلیارد و پانصد میلیون ریال است و چون سیلاب ها ادامه دارد هرلحظه بر خسارت ها اضافه می گردد.

مقدم ادامه داد: این سیلاب که از شهر گزنک لاریجان نیز عبور می نماید خسارت های زیادی به پروژه های عمرانی این شهر مانند پارک ها و باغ ها وارد کرد، هم چنین سرچشمه همه نهرهای زراعی به طور 100درصد آسیب دید که مجموع این خسارت ها به 8 میلیارد ریال تا به این لحظه رسیده است.

وی توضیح داد: چون که سیل همچنان ادامه دارد مبلغ خسارت ها متغیر است و هرلحظه به خسارت ها اضافه کرده خواهد شد.

بخشدار لاریجان از مردم منطقه خواست تا از حاشیه رودخانه فاصله بگیرند و تا حد امکان وسایل قیمتی و اموالشان را به منطقه امن ببرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سیلاب در گزنک، تداوم سیلاب تا هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیلاب در گزنک، تداوم سیلاب تا هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید