سولشر: چلسی از تساوی راضی تر است، دخه آ نباید سرزنش گردد

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، سرمربی نروژی یونایتد معتقد است تساوی در دیدار تیمش برابر چلسی نتیجه عادلانه ای بود و حریف از این نتیجه راضی تر به نظر می رسد.

سولشر: چلسی از تساوی راضی تر است، دخه آ نباید سرزنش گردد

سولشر: چلسی از تساوی راضی تر است، دخه آ نباید سرزنش گردد

اوله گنار سولشر، سرمربی نروژی منچستریونایتد معتقد است تساوی در دیدار تیمش برابر چلسی نتیجه عادلانه ای بود و حریف از این نتیجه راضی تر به نظر می رسد.

او در این باره گفت: احتیاج به پیروزی را در این بازی را حس کردیم. بچه ها آغاز فوق العاده ای داشتند، فرصت سازی کردند، پشت دفاع حرف فرار نموده و ما را جلو انداختند. در نیمه دوم هرگز نتوانستیم کیفیت و ریتم لازم را دوباره پیدا کنیم. بازی خوبی بود و هر 2 تیم می توانستند برنده شوند اما احتمالا تساوی نتیجه عادلانه ای است. حریف نسبت به ما از این نتیجه رضایت بیشتری دارد. مقابل منچسترسیتی هم آغاز خوبی داشتیم. در نیمه دوم نتوانستیم ریتم خودمان را پیدا کنیم. باید با حساسیت و شدت بیشتری بازی می کردیم اما پیروز به انجام این کار نشدیم. یکی از آن روزهای عجیب بود. باید در 2 بازی باقی مانده برنده شویم. با این نحوه از امتیاز از دست دادن، هیچ چیز معین نیست.

سولشر درباره احتمال نیمکت نشین داوید دخه آی پراشتباه در بازی های بعدی اضافه کرد: داوید دروازه بان فوق العاده ای برای این باشگاه بوده است. ما از هم حمایت می کنیم و کسی نمی تواند به خاطر امتیازات از دست رفته او را سرزنش کند. پس از بازی با سیتی واکنش خوبی داشت و من هم به او اعتماد داشتم. دخه آ می داند می توانست روی گل حریف بهتر کار کند.

-

منبع: ایران ورزشی

به "سولشر: چلسی از تساوی راضی تر است، دخه آ نباید سرزنش گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولشر: چلسی از تساوی راضی تر است، دخه آ نباید سرزنش گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید