سودای تیم کوک برای تامین سلامت سربازان ، رایزنی اپل با مقامات ارتش ایالات متحده شروع شد

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، شرکت اپل خاطرنشان کرد مجموعه مذاکرات خود را برای دسترسی به اطلاعات سربازان ارتش ایالات متحده شروع نموده است. این رایزنی ها با هدف ارائه خدمات قوی تر به سربازان انجام می گیرد.

سودای تیم کوک برای تامین سلامت سربازان ، رایزنی اپل با مقامات ارتش ایالات متحده شروع شد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، قرار است با به ثمر رسیدن این مذاکرات، اپل به پرونده های پزشکی سربازان دسترسی پیدا کند.

جدیدترین به روز رسانی iOS شامل ویژگی هایی برای رسیدگی به سوابق پزشکی الکترونیکی است. بر همین اساس نیز اپل در حال مذاکره با وزارت امورخارجۀ است تا دسترسی های قابل اطمینانی را به به مدارک پزشکی الکترونیکی و سوابق درمانی سربازان ایالات متحده داشته باشد تا خدماتی ویزه را برای این گروه طراحی کند.

اپل در کوشش است ابزارهای نرم افزاری خود را برای 9 میلیون نفر سربازان جنگی و اسیب دیده مورد استفاده قرار داده و برای آنان پرونده های سلامت الکترونیکی ویژه ای طراحی کند. به نظر می رسد علت اصلی این تصمیم این باشد که به روز رسانی سیستم عامل آیفونهای جدید، شامل ویژگی جدیدی برای رسیدگی به سوابق پزشکی الکترونیکی است

این ویژگی جدید بخشی از کوشش اپل برای ارائه اطلاعات بهداشتی بیشتر برای افراد به وسیله دستگاه های هوشمند است. از جمله خدمات این سیتم جدید می توان به شمارشگر گامها روی موبایلهای آیفون و ردیابی ضربان قلب در ساعت اپل اشاره نمود.

منبع: انتخاب

به "سودای تیم کوک برای تامین سلامت سربازان ، رایزنی اپل با مقامات ارتش ایالات متحده شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سودای تیم کوک برای تامین سلامت سربازان ، رایزنی اپل با مقامات ارتش ایالات متحده شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید