سهم مهاجمان استقلال در 6 بازی، فقط یک گل

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، شاگردان شفر در مجموع این 6 بازی 6 گل زده و 6 گل خورده دارند که این آمار برازنده آنها نیست.

سهم مهاجمان استقلال در 6 بازی، فقط یک گل

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری ، تیم فوتبال استقلال تهران در فصل جدید 5 بار در لیگ برتر و یک بار هم در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته که ماحصل این 6 بازی یک پیروزی، 2 شکست و 3 مساوی است. شاگردان شفر در مجموع این 6 بازی 6 گل زده و 6 گل خورده دارند که این آمار برازنده آنها نیست.

آنچه که این آمار را بدتر جلوه می دهد، عملکرد ضعیف مهاجمان استقلال در این بازی هاست. باتوجه به این که 2 گل از مجموع گل های زده استقلال، گل به خودی مدافعان حریف بود که در دیدار مقابل تراکتورسازی و السد رخ داد، بازیکنان استقلال در این 6 بازی خودشان تنها 4 بار موفق به گلزنی گردیده اند. اما از مجموع 4 گل زده گردیده توسط بازیکنان این تیم دو گل توسط وریا غفوری مدافع کناری آبی ها به ثمر رسیده و یک گل آبی پوشان را هم فرشید اسماعیلی هافبک میانی شان زده است.

مرتضی تبریزی گرچه ذاتا یک مهاجم است اما در تیم شفر بیشتر در نقش وینگر چپ بازی می نماید. با این توصیف اگر تبریزی را در صف مهاجمان استقلال به حساب بیاوریم، می توان گفت که مهاجمان این تیم در مجموع 6 بازی تنها یک گل به ثمر رسانده اند. این در حالی است که در این تیم مهاجمانی مثل الحاجی گرو و روح الله باقری هم حضور دارد.

190 – 10

منبع: ایران ورزشی

به "سهم مهاجمان استقلال در 6 بازی، فقط یک گل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهم مهاجمان استقلال در 6 بازی، فقط یک گل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید