سرمربی الکویت: ذوب آهن تیم بسیار خوبی است، امیدوارم حضورمان در لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی همراه باشد

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، محمد عبدالله، سرمربی تیم فوتبال الکویت کویت گفت: ذوب آهن تیم بسیار خوبی است و بازیکنان داخلی و خارجی بسیار خوبی در اختیار دارد.

سرمربی الکویت: ذوب آهن تیم بسیار خوبی است، امیدوارم حضورمان در لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی همراه باشد

به گزارش خبرنگار وبلاگ اخبار تصویری از اصفهان، محمد عبدالله سرمربی تیم فوتبال الکویت کویت در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل ذوب آهن در دور دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی بسیار سختی در پیش داریم. ذوب آهن تیم بسیار خوبی است و بازیکنان داخلی و خارجی بسیار خوبی در اختیار دارد.

وی ادامه داد: ما برگ جدیدی از تاریخ خود را پیش رو داریم. فردا اولین بازی ما در لیگ قهرمانان آسیاست و با وجود اینکه احترام زیادی برای رقیب قائل هستیم، کوشش زیادی می کنیم تا آماده مسابقه شویم.

سرمربی تیم فوتبال الکویت درباره غایبان تیمش برای بازی فردا گفت: همه بازیکنان ما آماده این مسابقه هستند.

عبدالله در خصوص افتخارات تیم الکویت در مسابقات آسیایی توضیح داد: متأسفانه به تازگی حضور در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه نکرده ایم، اما سه بار در AFC CUP حاضر شدیم و دو مرتبه به نایب قهرمانی مسابقات دست یافتیم. در سه سال اخیر، فوتبال کویت با محرومیت فیفا روبرو بوده که این از مسئولیت های ما خارج است. امیدوارم حضورمان در لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی همراه باشد.

وی درخصوص افتخارات الکویت در لیگ کویت اظهار داشت: ما الان قهرمان کشورمان هستیم و 14 بار به قهرمانی کویت دست یافته ایم.

سرمربی الکویت درمورد شرایط جوی بازی فردا اظهار داشت: سردی هوا بهانه ای برای ما نخواهد بود. همه بازیکنان ما حتی به بازی در دمای منفی 10 درجه هم عادت دارند.

عبدالله درمورد بازگشت تیمش در بازی قبلی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل الوحدات اردن که تیمش شکست 2 بر صفر را با رجحان 3 بر 2 عوض کرد، در پاسخ به این پرسش که الکویت می تواند مقابل ذوب آهن نیز چنین بازگشتی را تجربه کند یا خیر، گفت: در فوتبال ممکن است هر سناریویی اتفاق بیفتد و نمی توانیم حوادث آن را پیش بینی کنیم. در آن مسابقه، تمرکز خوبی در 20 دقیقه اول نداشتیم و در نیمه اول دو گل دریافت کردیم. نیمه دوم اما نیمه ما بود و با تمرکزی که داشتیم، نتیجه را جبران کردیم. نمی توانیم پیش بینی کنیم چه اتفاقی در بازی بعد رخ می دهد.

الراشد: بازیکنان الکویت انگیزه زیادی دارند

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرمربی الکویت: ذوب آهن تیم بسیار خوبی است، امیدوارم حضورمان در لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی همراه باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی الکویت: ذوب آهن تیم بسیار خوبی است، امیدوارم حضورمان در لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی همراه باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید