ستوده: اسماعیلی نپذیرفت جراحی کند

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، کاوه ستوده، پزشک تیم استقلال گفت که فرشید اسماعیلی، هافبک این تیم نپذیرفته است که جراحی کند.

ستوده: اسماعیلی نپذیرفت جراحی کند

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، کاوه ستوده، پزشک تیم فوتبال استقلال درباره مصدومیت فرشید اسماعیلی گفت: اسماعیلی دچار یک درد مزمن در ناحیه کشاله ران است که مورد تمامی اقدامات تشخیصی و معاینات کامل قرار گرفته و برای ایشان تشخیص pubalgia (sport hernia) مطرح و توصیه جراحی مانند سایر بازیکنان قدیمی شد.

وی در ادامه افزود: علت عدم پاسخ به درمان های معمول از طریق اینجانب و دکتر نوروزی، معاونت پزشکی باشگاه به او داده شده است. با توجه به مسابقات حساس و تمایل اسماعیلی جهت کمک به مجموعه تیم، این پیشنهاد مورد قبول او واقع نشد. بنابراین تیم پزشکی با تمامی جدیت اهتمام به آماده نگه داشتن اسماعیلی از طریق درمان های حمایتی گذاشت و او نیز در کلیه تمرینات حضور و در مسابقات نیز با نظر سرمربی که در جریان نیز قرار گرفته است شرکت کرده و در خدمت تیم بوده است.

پزشک استقلال در مورد وضعیت وریا غفوری هم گفت: برخلاف گفته ها و شایعات در مورد تشدید آسیب دیدگی غفوری، مصدومیت او از ناحیه همسترینگ بوده و هیچ ارتباطی با مصدومیت قبلی ایشان نداشته است. میزان آسیب دیدگی غفوری معلوم نیست و پس از انجام MRI اظهارنظر قطعی می شود. برای جلوگیری از شدت مصدومیت و پیشگیری از افزایش آسیب دیدگی این بازیکن تعویض شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ستوده: اسماعیلی نپذیرفت جراحی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستوده: اسماعیلی نپذیرفت جراحی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید