سانچس: بعد از اولین جلسه تمرین فهمیدم منچستریونایتد جای ماندن نیست

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، الکسیس سانچس می گوید که خیلی زود متوجه اشتباهش برای ترک آرسنال و پیوستن به منچستریونایتد در سال 2018 شد.

سانچس: بعد از اولین جلسه تمرین فهمیدم منچستریونایتد جای ماندن نیست

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، الکسیس سانچس بال شیلیایی تیم فوتبال اینتر که تابستان امسال انتقالش از منچستریونایتد به نراتزوری قطعی شد، اعتراف کرد که خیلی زود فهمید تصمیمش برای بازی در اولدترافورد اشتباه بوده است.

سانچس ماه ژانویه سال 2018 آرسنال را به مقصد منچستریونایتد ترک کرد و با هنریک مخیتاریان هافبک ارمنی منچستریونایتد معاوضه شد. عملکرد او در منچستریونایتد آنقدر بد بود که شیاطین سرخ حاضر شدند فصل گذشته با پرداخت بیش از نیمی از حقوقش او را به اینتر قرض دهند. سانچس اما در اینتر احیا شد و به همین دلیل نراتزوری تصمیم گرفت قرارداد او را قطعی کند.

سانچس 31 ساله با انتشار یک پیام ویدئویی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام اعتراف کرد که به هیچ عنوان در منچستریونایتد روزهای لذتبخشی را تجربه نکرده است. او گفت: بعد از اولین جلسه تمرینم در منچستریونایتد متوجه خیلی از مسائل شدم. به خانه آمدم و از خانواده و مدیر برنامه ام پرسیدم که آیا نمی توانم قراردادم با منچستریونایتد را فسخ کنم و به آرسنال برگردم؟ آنجا یکسری چیزها به درد من نمی خورد اما دیگر کار از کار گذشته بود و قرارداد امضا شده بود. ماه ها گذشت و من مانند همیشه جنگیدم. ما در آن زمان به عنوان یک تیم، متحد نبودیم. وبلاگ اخبار تصویری هم بدون آنکه اطلاعاتی داشته باشند، چیزهایی می گفتند که آزاردهنده بود. بازیکنان سابق هم حرف می زدند و خبر نداشتند که در داخل باشگاه چه اتفاقاتی رخ می دهد. این چیزها مرا آزار می داد.

سانچس ادامه داد: عملکرد یک بازیکن به جو داخلی تیم وابسته است. او باید احساس کند که عضو یک خانواده است. ما اما در آن زمان شبیه یک خانواده نبودیم و این هم در زمین بازی انعکاس داشت. با این وجود اگر در آن زمان قرار باشد کسی را به خاطر عملکرد ضعیف من مقصر دانست، آن فرد خودم هستم. من از عملکرد خودم انتقاد می کنم و قبول دارم که باید بازیکن بهتری می بودم. با این حال همیشه همه از من انتقاد می کردند، حتی اگر چند دقیقه در میدان حضور می داشتم.

سانچس در دوران حضورش در اولدترافورد 45 بازی برای شیاطین سرخ انجام داد، 5 گل زد و 9 پاس گل داد. این در حالی بود که او در آرسنال در 166 بازی اش 80 گل زده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سانچس: بعد از اولین جلسه تمرین فهمیدم منچستریونایتد جای ماندن نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سانچس: بعد از اولین جلسه تمرین فهمیدم منچستریونایتد جای ماندن نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید