سامانه جامع اطلاعات افراد کم درآمد یزد راه اندازی گردد

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، علی زینی وند ظهر امروز در نخستین جلسه کمیته حمایت غذایی از گروه های کم درآمد استان یزد گفت: برای اینکه بتوانیم افراد کم درآمد و آسیب پذیر جامعه را زیر پوشش طرح ها و برنامه های در دست تدوین قرار دهیم، ابتدا باید آنها را شناسایی کنیم.

سامانه جامع اطلاعات افراد کم درآمد یزد راه اندازی گردد

وی اعلام کرد: به این منظور باید سامانه جامعی طراحی گردد و اطلاعات همه این افراد با شاخص های در نظر گرفته شده در این سامانه ثبت گردد.

زینی وند توضیح داد: این سامانه باید توسط کمیته حمایت غذایی از گروه های کم درآمد استان ایجاد گردد و ضروری است به این منظور این کمیته تقویت گردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد اظهار داشت: این طرح در صورت اجرا می توان به عنوان یک الگو به کل کشور معرفی گردد.

وی با اشاره به اینکه اطلاعات افراد کم درآمد باید بر اساس تجزیه و تحلیل آماری در سامانه ثبت گردد، اضافه نمود: بخشی از آمار و اطلاعات را می تواند از ارگان های حمایتی نظیر کمیته امداد و بهزیستی به دست آورد و بخش دیگر نیز از سوی نهادهایی همچون بیمه تامین اجتماعی قابل آنالیز است.

زینی وند در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه برخی شایعات و ابهامات در زمینه یاری هزینه دولت به اقشار کم درآمد در رسانه های مجازی وجود دارد، تاکید نمود: مدیران باید در این زمینه مطالعات عمیق تری داشته باشند تا با کسب آگاهی های بیشتر، بهتر بتوانند پاسخگوی سئوالات مردم باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سامانه جامع اطلاعات افراد کم درآمد یزد راه اندازی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه جامع اطلاعات افراد کم درآمد یزد راه اندازی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید