ریاضی: از پاسخ بنی تمیم تعجب کردم؛ کار فدراسیون کشتی واقعا عجیب بود

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، رئیس هیئت کشتی استان خراسان رضوی با گله از فدراسیون کشتی گفت: ما زمان برگزاری رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی را تغییر نداده بودیم که اتحادیه جهانی به این بهانه میزبانی را بگیرد.

ریاضی: از پاسخ بنی تمیم تعجب کردم؛ کار فدراسیون کشتی واقعا عجیب بود

مسعود ریاضی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ اخبار تصویری با اشاره به دریافت میزبانی جام جهانی کشتی آزاد از مشهد گفت: من هم هنوز نمی دانم چرا چنین اتفاقی افتاده، روز پنجشنبه بود که متوجه این اتفاق شدم و با حمید بنی تمیم تماس گرفتم که او گفت این نقل قول را از اکبر دودانگه شنیده که چون ما زمان برگزاری جام جهانی را تغییر داده ایم، آنها میزبانی را به روسیه داده اند، درحالیکه ما اصلا تغییر زمان نداشتیم و از همان ابتدا هم آخر اسفند را برای برگزاری جام جهانی پیشنهاد داده بودیم.

وی ادامه داد: من از این پاسخ سرپرست فدراسیون کشتی تعجب کردم چون ما می خواستیم مسابقات اسفند ماه در مشهد برگزار گردد که در تامین هتل برای تیم های خارجی مسئله ای نداشته باشیم و ضمن اینکه اِلِمان های نوروزی هم در اواخر اسفند در سطح شهر قرار گرفته و هوا هم کاملا مطبوع است و می توانیم میزبانی خوبی از مسابقات داشته باشیم. من چون به مکاتبات و نامه هایی که بین فدراسیون کشتی و اتحادیه جهانی انجام شده دسترسی ندارم، نمی توانم در این خصوص قضاوت کنم، فقط می دانم ما زمان برگزاری رقابت ها را تغییر نداده بودیم که اتحادیه جهانی به این بهانه میزبانی را بگیرد.

رئیس هیئت کشتی استان خراسان رضوی اعلام کرد: بعد از اینکه دیدم میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی به ایران داده شده و این رقابت ها هم قرار است آذر ماه سال آینده برگزار گردد، این شبهه برای من ایجاد شده که نکند فدراسیون برای برگزاری جام جهانی آزاد هم آذر ماه را پیشنهاد نموده و به همین دلیل اتحادیه جهانی میزبانی را از ما گرفته است. قبلا یک بار به من گفته شد که جام جهانی 2019 را در این تاریخ برگزار کنیم که من مخالفت کردم و اکنون هم معتقدم برگزاری رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی نمی تواند در این تاریخ مناسب باشد و تیم ها بعد از جهانی نمی آیند در جام جهانی با قدرت شرکت نمایند. در واقع بهترین زمان برای جام جهانی اواخر اسفند و اوایل فروردین ماه است.

ریاضی تاکید نمود: حالا برای ما جای گله می ماند که بعد از پیگیری شهردار مشهد و هماهنگی هایی که برای تامین هزینه ها شده بود و ما کارها را شروع نموده بودیم، میزبانی جام جهانی از ما گرفته شد و این مثل آب سردی بود که روی ما ریخته شد و حالا نمی دانیم چه جوابی به مردم مشهد بدهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ریاضی: از پاسخ بنی تمیم تعجب کردم؛ کار فدراسیون کشتی واقعا عجیب بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریاضی: از پاسخ بنی تمیم تعجب کردم؛ کار فدراسیون کشتی واقعا عجیب بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید