روز موعود و آدینه سیاه از رادیو پخش می گردد

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، دو مجموعه جدید رادیویی روز موعود و آدینه سیاه به مناسبت هفدهم شهریور ماه از سه شبکه رادیویی نمایش، تهران و ایران پخش می گردد.

روز موعود و آدینه سیاه از رادیو پخش می گردد

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، مجموعه رادیویی روز موعود به سفارش رادیو تهران در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو فراوری شده که از رادیو نمایش نیز پخش می گردد. همچنین مجموعه رادیویی آدینه سیاه نیز به سفارش رادیو ایران از این شبکه رادیویی و رادیو نمایش پخش می گردد.

روز موعود را شهلا دباغی نوشته است و در این باره می گوید: این نمایش رادیویی مروری بر وقایع سال 57 و جریان سه نفر از سربازان گارد شاهنشاهی است که در روز هفدهم شهریورماه به مردم ملحق شده اند.

وی ادامه داد: داستان این سه نفر کاملاً واقعی است و شخصیت اصلی داستان 18 سال بعد در روز 17 شهریور بر اثر انفجار مین جان خود را از دست می دهد.

روزموعود به کارگردانی محمد پورحسن، تهیه کنندگی مهدی نمینی مقدم، افکتوری نرگس موسی پور و صدابرداری فرزاد شریفی و با هنرمندی رضا عمرانی، مهرداد مهماندوست، بهادر ابراهیمی، عباس توفیقی، نازنین مهیمنی، شهریار حمزیان و تعدادی از بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو از روز یکشنبه 16 شهریور ماه، ساعت یک بامداد به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت 22:30 از رادیو تهران پخش می گردد.

همچنین مجموعه رادیویی آدینه سیاه یک ملودرام عاشقانه و درباره زندگی دو جوان است که قرار است هفدهم شهریور ماه مراسم عقد کنان آن ها باشد اما پسر که سرباز بوده به میدان ژاله اعزام می گردد و سرنوشت آنها با اتفاقات هفده شهریور گره می خورد.

آدینه سیاه به تهیه کنندگی ژاله محمدعلی، کارگردانی رامین پورایمان، افکتوری محمدرضا قبادی فر و با هنرمندی مینو جبارزاده، اکبر ملایی، ماندانا محسنی، ناهید مسلمی، صفا آقاجانی، محمد رضا علی، حمید یزدانی، بهرام سروری نژاد، احمد لشینی و نورالدین جوادیان از امشب، شنبه پانزدهم شهریور ماه ساعت 23:45 دقیقه از رادیو نمایش پخش می گردد و ساعت 22:30 روی آنتن رادیو ایران می رود.

منبع: همشهری آنلاین

به "روز موعود و آدینه سیاه از رادیو پخش می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روز موعود و آدینه سیاه از رادیو پخش می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید