رفعتی: داوران بانوان از سال 2019 می توانند در بازی های AFC CUP قضاوت نمایند

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، رئیس دپارتمان داوران از حضور نایب رئیس کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا در تهران اطلاع داد.

رفعتی: داوران بانوان از سال 2019 می توانند در بازی های AFC CUP قضاوت نمایند

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود رفعتی درباره سفر نایب رئیس کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا به تهران گفت: هانی بالان نایب رئیس کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا به همراه اعضای دپارتمان پس از انتها بازی های جام ملت های 2019 امارات، به منظور ارزیابی فعالیت های کمیته و دپارتمان داوران و توسعه داوری کشور به تهران سفر می نمایند.

وی اضافه نمود: این سفرها در راستای توسعه و پیشرفت هدفمند و فراگیر داوری آسیا صورت می گیرد که نمایندگان دپارتمان داوری آسیا مردادماه امسال به ایران آمدند و جلساتی را با کمیته و اعضای آن برگزار کردند که در این نشست ها گزارش کاملی از آخرین وضعیت داوری فوتبال ایران و فعالیت اجرا شده به نمایندگان دپارتمان داوری آسیا ارائه شد.

رئیس دپارتمان داوران در انتها مطرح نمود: از سال 2019 داوران بانوان نیز می توانند در مسابقات AFC CUP قضاوت نمایند که این می تواند نقطه قوتی در قسمت داوران بانوان باشند، چرا که توانایی داوران کشورمان هم در آسیا و هم در دنیا به اثبات رسیده است. امیدواریم با این رویه شاهد حضور داوران موفقی از ایران در مسابقات بین الملل قاره ای و دنیای باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رفعتی: داوران بانوان از سال 2019 می توانند در بازی های AFC CUP قضاوت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفعتی: داوران بانوان از سال 2019 می توانند در بازی های AFC CUP قضاوت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید