ربات های کتک خور برای بیماران روانی فراوری شدند

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، عرضه محصولات فناورانه برای یاری به بیماران روحی و روانی با هدف خالی کردن خشم و عصبانیت آنها با فراوری ربات هایی جدید وارد مرحله ای تازه شده است.

ربات های کتک خور برای بیماران روانی فراوری شدند

به گزارش خبرگزاریاقتصادایران به نقل از یاهونیوز، پژوهشگران دانشگاه کارنگی ملون اشیای رباتیکی با هدف پاکسازی روح و روان بیماران روانی فراوری نموده اند که فرد می تواند با ضربه زدن، چاقو زدن و حتی فحاشی خطاب به آنها خود را سبک و عصبانیت خود را خالی کند.

یکی از اشیای فراوریشده بدین منظور شبیه به یک نازبالش سیاه رنگ است. اما فرد بیمار با فرو کردن اشیای تیز به درون آن عصبانیت خود را خالی می نماید. این شیء بعد از این کار آغاز به لرزش می نماید و تا زمانی که فرد همه اشیای برنده را از درون آن خارج نکند، به لرزش خود ادامه می دهد.

شیء دیگری که بدین منظور فراوری شده یک کریستال درخشنده است که در صورت فحاشی خطاب به آن آغاز به خنده های تحریک نماینده می نماید و تنها زمانی این کار را متوقف می نماید که فرد آن را به شدت به زمین بکوبد.

رواشناسان معتقدند که استفاده از این نوع وسایل فناورانه به تخلیه عقده های روحی و روانی افراد عصبی که با مشکلاتی همچون استرس، افسردگی، عصبانیت دائمی و غیره دست و پنجه نرم می نمایند بسیار مفید است. البته هنوز استفاده عمومی از این نوع وسایل مورد تأیید قرار نگرفته است.

منبع: اقتصاد ایران

به "ربات های کتک خور برای بیماران روانی فراوری شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربات های کتک خور برای بیماران روانی فراوری شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید