راز آب قرمز داخل تابوت سنگی کشف شده در مصر چیست؟

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، آب قرمز کشف شده داخل تابوت سنگی در اسکندریه باعث شد تا بسیاری از مردم آن را مایع زندگانی دانسته و درخواست نمایند تا از آن بنوشند!

راز آب قرمز داخل تابوت سنگی کشف شده در مصر چیست؟

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، ماه جولای گذشته در اسکندریه مصر تابوت سنگی پیدا شد که در آن بقایای سه انسان غرق در آب قرمز مشاهده شد.

استخوان های کشف شده متعلق به یک زن 20 تا 25 ساله، مرد 35 تا 39 ساله و یک مرد 40 تا 44 ساله است.

اما آب قرمز مشاهده شده در تابوت محلی برای انتشار نظرات مختلف شد و مردم در شبکه های اجتماعی با نگاه خاصی روی این آب رنگی تمرکز کردند.

حتی این موضوع باعث شد تا شایعه آب حیات گسترده شده و بعضی اعلام نمایند حاضرند با پرداخت پول این آب را بنوشند تا زندگی جاویدان پیدا نمایند.

برخلاف گذشته، هیچ نفرینی از داخل تابوت سنگی ظاهر نشد و کسی را نکشت اما استخوان های آغشته به آب قرمز داستان های شگفت انگیز را به دنبال داشت.

اما تحقیق ابتدایی روی این آب نشان می دهد که باید ترکیبی از آب فاضلاب و تجزیه استخوان مردگان داخل تابوت باشد!

وزارت امور باستانی مصر(وزارة الآثار) با به روزرسانی اخبار درباره آب رنگی از مردم خواسته است از اظهارنظرهای شتاب زده و غیرعلمی دست بکشند.

به گفته زینب هشیش مدیر مطالعات وزارت الآثار مصر، آنالیز یکی از اسکلت ها حکایت از انجام عمل جراحی دارد که این جراحی قدیمی ترین جراحی پزشکی کشف شده مربوط به عصر باستان است.

البته تست روی آب قرمز همچنان ادامه دارد اما گفته می گردد این نوع رنگ در اثر ترکیب آب فاضلاب با شکستگی های استخوانی به وجود آمده است.

به هرحال نتیجه اولیه این تحقیق، علاقه مندان به آب حیات را دلسرد نموده است.

5656

منبع: خبرآنلاین

به "راز آب قرمز داخل تابوت سنگی کشف شده در مصر چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز آب قرمز داخل تابوت سنگی کشف شده در مصر چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید