دیدار مسئولان و مدال آوران فدراسیون اسکیت با صالحی امیری و شهنازی

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، مسئولان فدراسیون اسکیت به همراه مدال آوران بازی های آسیایی 2018 با رئیس و دبیر کمیته ملی المپیک دیدار کردند.

دیدار مسئولان و مدال آوران فدراسیون اسکیت با صالحی امیری و شهنازی

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، مسئولان فدراسیون اسکیت به همراه مدال آوران هجدهمین دوره مسابقات آسیایی 2018 کره جنوبی با صالحی امیری رئیس و شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک دیدار کردند.

در این دیدار بهمن محمد رضایی رئیس فدراسیون اسکیت ضمن قدردانی از نگاه فرهنگی و حمایتی رئیس کمیته ملی المپیک به ورزش ابراز داشت: فدراسیون اسکیت تنها یک رشته نیست بلکه 8 رشته ورزشی مختلف را زیر مجموعه خود دارد، دو رشته المپیکی و یک رشته در آستانه المپیکی شدن را تحت پوشش دارد به همین دلیل انتظار داریم کمیته ملی المپیک نگاه حمایتی خود را نسبت به فدراسیون اسکیت و رشته های تحت پوشش آن بیشتر نماید . همین دیدارهای صمیمانه مربیان و ورزشکاران ما و برخورد محبت آمیز صالحی امیری خود باعث افزایش انگیزه مدیران این مجموعه، ورزشکاران و مربیان آن خواهد شد. سپس تعدادی از مربیان، قهرمانان و کاپیتانهای تیم های ملی مختلف مردان و زنان اسکیت به بیان صحبت های خود پرداخته و دغدغه های شان را بیان کردند.

در ادامه صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ضمن تبریک به مناسبت کسب موفقیت های اخیر اسکیت ابراز داشت: اینکه در ابتدا اصرار کردم اول شما عزیزان صحبت کنید برای این است که صادقانه درخواست ها و دغدغه های خود را مطرح کنید تا بتوانیم در حد توانمان به شما افتخار آفرینان ایران عزیز یاری کنیم.

وی ادامه داد: اسکیت ورزشی زیبا و نشاط آور بوده و به راحتی دیده می گردد و برخلاف برخی رشته های ورزشی هزینه بر نیست می تواند در مدارس، دانشگاه ها و خانواده ها برای خود صندلی ویژه ای داشته باشد. قطعا در جلساتی که با وزیر محترم ورزش خواهیم داشت نگاه حمایت آمیز و ویژه ای به اسکیت خواهیم داشت.

همچنین شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک نیز ضمن قدردانی از موفقیت های اخیر اسکیت ابراز داشت: اسکیت رشته ای پویا، پرطرفدار و مطلوب جوانان و خانواده هاست و بانوان موفقیت های چشمگیری در این ورزش داشته اند و نشان داده اند که در کسب مدال پابه پای مردان کوشش نموده اند. قطعا با برنامه های مسئولین فدراسیون، انگیزه و جوانی را در بین ملی پوشان می بینیم و مدیریت دلسوزانه ای که در آن شاهد هستیم اسکیت، به روند رو به رشد خود ادامه خواهد داد.

در پایان از سوی رئیس فدراسیون اسکیت با اهدا لوحی، از صالحی امیری و شهنازی تقدیر به عمل آمد و ملی پوشان رشته های مختلف اسکیت از حمایت های دلگرم کننده رئیس کمیته ملی المپیک و دبیر کل کمیته ملی المپیک در این نشست تقدیر و تشکر کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دیدار مسئولان و مدال آوران فدراسیون اسکیت با صالحی امیری و شهنازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار مسئولان و مدال آوران فدراسیون اسکیت با صالحی امیری و شهنازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید