در فضایی صمیمی به سایپا برگشتم؛ صندلی فعلی در شان والیبال سایپا نیست

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، تهران (پانا) - سرمربی جدید تیم والیبال سایپا که به فاصله کمتر از یک سال به این تیم برگشته است، جایگاهی که این تیم در لیگ برتر دارد را در شان نام این باشگاه نمی داند.

در فضایی صمیمی به سایپا برگشتم؛ صندلی فعلی در شان والیبال سایپا نیست

ناصر شهنازی در گفت وگو با پانا در خصوص حضورش در تیم والیبال سایپا گفت: در چند جلسه که با مدیر عامل و هیئت مدیره این باشگاه صحبت کردم به توافق رسیدیم، البته من سال گذشته راهنمایی این تیم را در اختیار داشتم و به همین خاطر شناخت کافی از بازیکنان و مجموعه باشگاه سایپا دارم. خوشبختانه از سال گذشته تا به امروز تغییر و تحولات زیادی در ترکیب تیم به وجود نیامد و شاکله اصلی تیم حفظ شده است.

وی ادامه داد: باشگاه سایپا گزینه های دیگری را هم مد نظر داشت که با آنها مذاکره نموده بود، اما در نهایت پس از جلسه با من توافق رسیدیم، این اتفاق در یک فضای صمیمی رقم خورد و من توانستم دوباره راهنمایی تیم والیبال سایپا را برعهده بگیرم. امیدوارم این بازگشتم همراه با اتفاقات خوب باشد و برای تیم سایپا مثمر ثمر باشم. این تیم پتانسیل بالایی دارد و به اعتقاد من جایگاهی که الان کسب نموده در شان آن نیست، امیدوارم بتوانم با یاری مسئولین باشگاه شرایط تیم والیبال سایپا را روزبه روز بهبود ببخشم.

سرمربی تیم والیبال سایپا در خصوص مسابقات لیگ و رویارویی تیم سایپا مقابل شهرداری ورامین اظهار کرد: من از والیبال دور نبودم و کاملاً مسابقات لیگ را دنبال می کردم به همین خاطر تا حدودی از شرایط تیم ها آگاه هستم. تیم شهرداری ورامین هم یکی از تیم های قدرتمند لیگ والیبال است که عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب نموده است، بازیکنان خیلی خوبی در ترکیب تیم دارد و به همین خاطر ما باید تمام کوشش خود را به کار ببریم تا بتوانیم مقابل این تیم با تمام توان ظاهر شویم و نتیجه قابل قبولی کسب کنیم.

سرمربی تیم والیبال سایپا در خصوص نبود سید محمد موسوی در ترکیب تیم که به تازگی از تیم سایپا جدا شده است گفت: من سعی می کنم به گذشته فکر نکنم و تنها از اتفاقاتی که افتاده درس بگیرم و به دنبال راه چاره باشم، زمانی که موسوی از تیم سایپا رفت من در این تیم حضور نداشتم و به همین خاطر نمی توانم در خصوص آنها اظهارنظر کنم. ضمن اینکه من اعتقاد دارم که ما بهترین ها را در ترکیب تیم داریم و باید از تمام داشته های خودمان به خوبی استفاده کنیم، بازیکنان ما بسیار قابل قبول هستند و قطعاً می توانند بهترین خود در میدان باشند. برای محمد موسوی هم آرزوی پیروزیت دارم، او یکی از ملی پوشان قدرتمند والیبال ایران است و امیدوارم در هر تیمی که باشد پیروز باشد.

شهنازی همچنین در خصوص دستیاران ایرانی آلکنو گفت: چهار گزینه ای که به عنوان یاری در کنار آلکنو انتخاب شده اند گزینه های بسیار خوبی هستند و می توانند به والیبال ایران یاری نمایند و همچنین یاری حال سرمربی تیم ملی هم باشند. ما مربیان بسیار خوبی در والیبال ایران داریم و حتی من اعتقاد دارم در این لیست نام بهروز عطایی هم می توانست باشد. اما موضوعی که همواره به آن اعتقاد دارم این است که ما باید از یاری ها بهترین استفاده را ببریم. یاری های ایرانی در کنار مربیان خارجی حضور پیدا می نمایند اما هزینه سوزی انجام می گردد و از آنها به نحو احسنت استفاده نمی گردد. به اعتقاد من این موضوع می تواند یک نقطه ضعف باشد.

وی در سرانجام گفت: البته یاری ها باید به انتخاب خود سرمربی باشند، چراکه او قرار است با آنها کار کند و به همین دلیل باید افرادی انتخاب شوند که بتواند ارتباط خوبی با او برقرار نمایند. در زمان ولاسکو هم او بر سر تمرینات تیم ها می آمد و هر مربی که می توانست با او کار کند را زیر نظر می گرفت و در نهایت به عنوان یاری انتخاب می کرد. بنابراین باید منتظر بمانیم آلکنو در این خصوص چه تصمیمی دارد ضمن اینکه او دو دستیار در کنار خود دارد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "در فضایی صمیمی به سایپا برگشتم؛ صندلی فعلی در شان والیبال سایپا نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در فضایی صمیمی به سایپا برگشتم؛ صندلی فعلی در شان والیبال سایپا نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید