خودرو الکتریک تسلا در راه است ، کمتر از 2 هفته تا رونمایی از جدیدترین دستاورد ایلان ماسک

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، گروه خودروسازی تسلا خاطرنشان کرد که خودرو الکتریک جدید تسلا موسوم بهY SUV در روز 14 مارس رونمایی خواهد شد.این خبر برای بسیاری از علاقه مندان به خودروهای الکتریک بسیار جذاب است چرا که معین می نماید تا کمتر از 2 هفته دیگر می توانند با پدیده جدید تسلا آشنا شوند.

خودرو الکتریک تسلا در راه است ، کمتر از 2 هفته تا رونمایی از جدیدترین دستاورد ایلان ماسک

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، تا کنون اطلاعات زیادی در خصوص خودرو جدید تسلا منتشر نشده است و اطلاعاتی پراکنده مثل شاسی بلند بودن، امکان شارژ سریع و امکاناتی مشابه با تسلا3 از معدود اطلاعاتی است که در خصوص این خودرو منتشر شده است.

بر اساس توییت ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا اعلام نموده که این مدل را در تاریخ 14 مارس در استدیو طراحی اولیه آن در لس آنجلس به نمایش خواهد گذاشت.

بعضی از گزارش ها حکایت از آن دارند که تا 75 درصد از قطعات آاین خودرو با مدل 3، که در حال حاضر ارزان ترین خودرو تسلا است، مشترک است. با توجه به این که ایده اولیه خودرو مذکور در سال 2003 مطرح شد، این خودرو پنجمین خودرو تسلا خواهد بود.

تنها تصویر این خودرو تسلا نیز یک تصویر تبلیغاتی سیاه و سفید است که در ماه ژوئن 2017 عرضه شد. پیش از این ماسک اعلام نموده است که این خودرو تا سال 2020 در بازار خواهد بود و انقلاب فراوری را رقم خواهد زد.

ماسک در توییتی دیگر نیز اشاره نموده که احتمالا این خودرو حدود 10 درصد گرانقیمت تر از مدل 3 است. جالب است بدانید باتری هر دو خودرو یکسان است. ایلان ماسک در توییت خود اشاره نموده که چهارشنبه آینده از دستگاه شارژ سریع خود رونمایی خود خواهد نمود که به طور ویژه برای این خودرو طراحی شده است. درواقع نسخه جدید Supercharger قادر به ارائه 350 کیلو وات انرژی خواهد بود.

منبع: انتخاب

به "خودرو الکتریک تسلا در راه است ، کمتر از 2 هفته تا رونمایی از جدیدترین دستاورد ایلان ماسک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودرو الکتریک تسلا در راه است ، کمتر از 2 هفته تا رونمایی از جدیدترین دستاورد ایلان ماسک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید