خروج کامیابی نیا از ماتریس کی روش

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، نام کمال در ماتریس 50 نفره کی روش وجود داشت و شاید اگر قرار بود بازیکنی به جمع هافبک های دفاعی قبلی اضافه گردد او باشد اما دعوت از نوراللهی می تواند یک پیغام ویژه برای کامیابی نیا داشته باشد.

خروج کامیابی نیا از ماتریس کی روش

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری ،از آنجایی که سیستم و استراتژی بازی کی روش برای رقابت با تیم های آسیایی به نسبت جام جهانی تفاوت خواهد داشت و هجومی تر می گردد،شاید در صورت استفاده از سیستم3-3-4 تیم ملی با مثلث خط میانی صاحب راس عقب بازی کند به طوری که فقط یک هافبک دفاعی در ترکیب اصلی حضور داشته باشد و نهایتا با دو ذخیره در این پست به جام ملتهای آسیا برود.

شاید به همین خاطر است که نام احسان حاج صفی به عنوان مدافع چپ در لیست قرار گرفته و او هم مثل جام جهانی به پست قبلی اش برگشته تا جا برای ورود نیروی جدیدی مثل نوراللهی باز گردد و رقابت در این پست را داغ تر و شاداب تر کند.

با این وجود آنچه در این پست می تواند جالب باشد دعوت نشدن کمال کامیابی نیاست.کمال در بسیاری از اردوهای قبل از جام جهانی و مسابقات مقدماتی به تیم ملی دعوت می شد و حتی چند بازی هم انجام داد اما حالا نوراللهی به تیم ملی رفته و خبری از دعوت کمال نیست.این اتفاق در حالی رخ می دهد که کامیابی نیا هم مثل نوراللهی این فصل بازی های خوبی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان انجام داده و دعوتش کسی را شگفتزده نمی کرد.

از طرفی نام کمال در ماتریس 50 نفره کی روش وجود داشت و شاید اگر قرار بود بازیکنی به جمع هافبک های دفاعی قبلی اضافه گردد او باشد اما دعوت از نوراللهی می تواند یک پیغام ویژه برای کامیابی نیا داشته باشد و آن فاصله دریافت از تیم ملی است.

به نظر می رسد مصدومیت کتف کمال که ظاهرا همواره با او خواهد بود باعث گردیده فاصله این بازیکن از تیم ملی بیشتر و بیشتر گردیده است.کمال مدتی قبل از جام جهانی از تیم ملی خط خورد و در اولین اردوی بعد از جام جهانی و اردوی فعلی هم حضور نداشت و ندارد تا معین گردد کم کم از ماتریس کی روش خارج گردیده است.

3-300

منبع: ایران ورزشی

به "خروج کامیابی نیا از ماتریس کی روش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خروج کامیابی نیا از ماتریس کی روش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید