خبرنگاران مسیرهای کوهستانی پایتخت سفید پوش شد

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، تهران- خبرنگاران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: بارش عصرگاهی برف در مناطق کوهستانی مسیرهای این مناطق را سفید پوش کرد.

خبرنگاران مسیرهای کوهستانی پایتخت سفید پوش شد

عادل مصدقی شامگاه چهارشنبه به خبرنگار وبلاگ اخبار تصویری گفت: در ساعات عصرگاهی بارش برف راستا هراز محدوده پیست آبعلی و امامزاده هاشم (ع) را سفید پوش و لغزنده کرد.

وی اضافه کرد: همچنین در راستا امین آباد فیروزکوه و سربندان، سیدآباد، جاوان و دلیچایی شهرستان دماوند نیز بارش برف این مناطق را لغزنده کرد.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ادامه داد: در سایر راستاهای شمالی استان از جمله فشم و امامزاده داود (ع) نیز بدلیل بارش باران موجب لغزندگی راستاها شد.

وی گفت: علاوه بر لغزندگی جاده ها شاهد پدیده مه گرفتگی در راستاهای کوهستانی استان تهران هستیم که از رانندگان می خواهیم با احتیاط و رعایت فاصله طولی با خودرو جلویی در راستاها حرکت کنند.

مصدقی همچنین درباره آخرین شرایط ترافیکی در راستاهای استان تهران نیز گفت: هم اکنون در راستاهای جاجرود- بومهن، تهران- پاکدشت و تهران- شهریار شاهد ترافیک پرحجم هستیم.

به گفته وی؛ در آزاد راه های تهران- کرج؛ تهران- قم و تهران- ساوه نیز شاهد ترافیک پرحجم تا نیمه سنگین هستیم.

معاون راهداری استان تهران از رانندگان خواست که در جاده ها با سرعت مطمئنه حرکت کنند و جهت اطلاع از آخرین شرایط ترافیکی و جوی به سامانه 141 مرکز اطلاع رسانی راهداری کشور تماس حاصل کنند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مسیرهای کوهستانی پایتخت سفید پوش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مسیرهای کوهستانی پایتخت سفید پوش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید