خبرنگاران عزیزی خادم: خواهان استفاده از ظرفیت های دیپلماسی در فوتبال هستیم

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، تهران- خبرنگاران- رییس فدراسیون فوتبال ایران در دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان، در خصوص دیپلماسی فعال در حوزه فوتبال و شرایط سخت دوران تحریم بحث و تبادل نظر کرد.

خبرنگاران عزیزی خادم: خواهان استفاده از ظرفیت های دیپلماسی در فوتبال هستیم

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، شهاب الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال با تقدیر از حضور پرثمر محمدجواد ظریف در عرصه دیپلماسی و نیاز جامعه به نشاط از طریق فوتبال، خواهان استفاده از همه ظرفیت های دیپلماسی کشور برای میزبانی ها شد.

عزیزی خادم در بخشی از این جلسه گفت: حضور افراد توانمندی مثل شما برای فوتبال، اعتماد عمومی را به فوتبال برمی گرداند و کمک می کند فوتبال ملی توان بیشتری برای موفقیت های آینده داشته باشد.

وی ادامه داد: این روزها بحث میزبانی ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی بسیار مهم است و با اینکه زمان گذشته اما نیاز به کمک وزیر ورزش و وزیر امور خارجه داریم

ظریف هم با تبریک انتخاب عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال، اعلام کرد: دولت و وزارت امور خارجه از همه توان برای خوشحالی مردم در این شرایط سخت استفاده می کند و دستگاه دیپلماسی کشور رایزنی های لازم را انجام خواهد داد.

فدراسیون فوتبال کشورمان به صورت رسمی خواهان میزبانی ادامه مسابقات انتخابی مقدماتی جام جهانی شد و کنفدراسیون فوتبال آسیا به زودی در این بار تصمیم خواهد گرفت.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران عزیزی خادم: خواهان استفاده از ظرفیت های دیپلماسی در فوتبال هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عزیزی خادم: خواهان استفاده از ظرفیت های دیپلماسی در فوتبال هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید