خبرنگاران ذوب آهن اصفهان، لیگ برتر را با شکست به سرانجام رساند

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، اصفهان-خبرنگاران-تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در هفته پایانی لیگ برتر مقابل گل گهر سیرجان در استادیوم فولادشهر با نتیجه 3 بر 2 بازنده شد.

خبرنگاران ذوب آهن اصفهان، لیگ برتر را با شکست به سرانجام رساند

ملاقات تیم های ذوب آهن و گل گهر سیرجان از ساعت 20 و 45 دقیقه پنجشنبه در هفته خاتمهی لیگ برتر به صورت همزمان با سایر ملاقاتها در استادیوم فولادشهر اصفهان برگزار گردید و در خاتمه از تیم میهمان با نتیجه 3 بر 2 مغلوب شد.

در این ملاقات تیم ذوب آهن بازی را هجومی شروع کرد و موقعیت هایی را روی دروازه حریف تدارک دید که بازیکنانش نتوانستند از آنها بهره ببرند.

تیم گل گهر در دقایق ابتدایی ملاقات بیشتر از ضد حملات خود استفاده می کرد و چند موقعیت خوب نیز روی دروازه میزبان به دست آورد که نتیجه ای نداشت.

در دقیقه 23 ملاقات برخلاف جریان بازی، این تیم گل گهر سیرجان بود که توسط امیر پورعلی با یک شوت زیبا به گل اول رسید و در طرف دیگر میدان ذوب آهن برای جبران گل خورده بر حملات خود اضافه کرد ولی بازهم این تیم گل گهر سیرجان بود که در دقیقه 44 توسط میلاد کمندانی به گل دوم خود رسید.

تیم میزبان خاتمه در وقت های اضافی نیمه نخست صاحب یک ضربه پنالتی شد که توسط دارکو بیدوف به گل رسید.

در ادامه تیم ذوب آهن اصفهان به کار هجومی خود اضافه کرد و در یکی از صحنه ها شوت زیبای مارکوویچ بازیکن این تیم در دقیقه 52 به تیرک دروازه حریف خورد و به خارج رفت.

برغم حملات میزبان بازهم این تیم گل گهر سیرجان بود که در میان سردرگمی مدافعان ذوب آهن در دقیقه 60 توسط یونس شاکری به گل سوم خود دست یافت.

ذوبی ها بعد از دریافت گل سوم، بازی را هجومی تر دنبال کردند اما نتوانستند از فرصت های خود بهره ببرند تا اینکه در دقیقه 85 توسط دارکو بیدوف به گل دوم خود رسیدند و در خاتمه در خانه خود، این بازی را واگذار کردند.

با این نتیجه، تیم ذوب آهن با 30 امتیاز در مکان دوازدهم و گل گهر سیرجان با 33 امتیاز در رتبه دهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفتند.

این ملاقات را روح الله شریفی با یاری های حسن ظهیری، مرتضی یوسف شهریاری و عباس راکعی بعنوان داور چهارم قضاوت کردند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ذوب آهن اصفهان، لیگ برتر را با شکست به سرانجام رساند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ذوب آهن اصفهان، لیگ برتر را با شکست به سرانجام رساند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید