خبرنگاران جوان ارومیه ای در جمع گزارشگران لیگ برتر فوتبال نهاده شد

به گزارش وبلاگ اخبار تصویری، ارومیه- خبرنگاران- مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: میررضا ذاکری کم و سن سال ترین گزارشگر ورزشی کشور از شهر ارومیه در لیست 26 نفری گزارشگران لیگ برتر و دسته یک فوتبال ایران در فصل جاری نهاده شد.

خبرنگاران جوان ارومیه ای در جمع گزارشگران لیگ برتر فوتبال نهاده شد

سجاد خوبدل روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ اخبار تصویری اضافه نمود: این گزارشگر جوان ارومیه ای با توجه به عملکرد خوبی که در گزارش ملاقاتهای لیگ فوتبال چهار سال گذشته داشت، توانست نظر تهیه کنندگان ورزشی صدا و سیمای کشور را به خود جلب کند.

وی اعلام کرد: ذاکری سال گذشته علاوه بر گزارش ملاقاتهای تیم 90 ارومیه، یک بازی لیگ برتر، هشت بازی لیگ یک و یک بازی جام حذفی را گزارش نموده بود.

وی ادامه داد: این گزارشگر جوان ارومیه ای سابقه همکاری با برنامه فوتبال برتر شبکه 3 و فوتبال یک شبکه ورزش را داشته است.

میررضا ذاکری، گزارشگر 21 ساله ارومیه ای است که در سال 1393 از بین 700 داوطلب مشتاق برای شرکت در تست گزارشگری نفر سوم شد و همکاری اش با این رسانه شنیداری را آغاز کرد.

ذاکری متولد سال 1378 در ارومیه بوده و در سال 1392 و پس از کسب موافقت مسؤولان تیم فوتبال شهرداری ارومیه، گزارشگری برای لیگ دسته 2 فوتبال کشور را آغاز کرد.

اولین گزارش ذاکری مربوط به ملاقات تیم های شهرداری ارومیه و صنعت ساری در لیگ دسته 2 فوتبال کشور در سال 1393 بود.

این جوان جویای نام چندین سال به عنوان گزارشگر با رادیو ورزش و برنامه سیری در ورزش سیمای آذربایجان غربی همکاری کرد و چند سال نیز با رادیو ورزش در تهیه گزارش های مختلف اجتماعی مشارکت داشت.

بنا بر اعلام گروه ورزشی صدا و سیما ، جواد خیابانی، پیمان یوسفی، عباس قانع، محمدرضا احمدی، مجتبی صادقیان، علیرضا علیفر، محمد سیانکی، محمدرضا بالاپور، علیرضا دهقانی، حسین اسماعیلی، حسن اسماعیلی، کوروش عزیزی، محسن عزیزی، اکبر آرمنده، مسعود نریموسی، حسین سطوت، افشین چهرازی، علی عرب زاده، حسین شیخ آزادی، سعید سعودی، و غلامرضا دادخواه، علیرضا جماعتی، حسن علی خانی، مجتبی ساعی، صابرصادقیان،میر رضا ذاکری دعوت شدگان به تیم گزارشگری رقابت های لیگ فوتبال ایران هستند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران جوان ارومیه ای در جمع گزارشگران لیگ برتر فوتبال نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جوان ارومیه ای در جمع گزارشگران لیگ برتر فوتبال نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید